Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti milyen privátokat kaptok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen privátokat kaptok ebben a kategóriában?

Figyelt kérdés

Én komolyan mondom, néha el tudnám magam sírni.


Nem ismerkedem, ha rámírnak ilyen szándékkal. Beszélgetni szívesen beszélgetek.


De elkezdik, hogy milyen normális vagyok, meg minden, én megírom, hogy nem ismerkedem, és hirtelen qrva vagyok, r1banc, szűzqrva, faaszkörhintán pörgök... nem bántom meg őket. Sokszor megkapom, hogy túl komoly vagyok, mert racionálisan reagálok.


Teljesen megérteném az ilyen üzeneteket, ha én is anyáznék, akkor vállalnám is, de így... tudom, túlérzékeny vagyok, de már görcsbe áll a gyomrom, ha látom, hogy van új üzenet.


Ti is kaptok ilyeneket?


2017. jan. 20. 19:19
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
91%

leginkább fétises - kiváltképp lábfétises - vadbarmok vannak, élőben ismerkedni képtelen kockák, vagy nagyon előnytelen külsejű fickók, esetleg még 60+os perverzek

de normális üzenet nem nagyon jön

2017. jan. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
83%
Ja,mert nem akarok itt ismerkedni egyből ribi lettem.
2017. jan. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
82%
Én néha válaszolok, de csak ha nem ismerkedni akarnak. Ha ismerkedni, akkor egyszerűen nem reagálok.
2017. jan. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
76%

A férfiak már csak ilyenek!! :( rossz hír.

A jó hír.....De nem mindegyik :) azért is tettem ki a nevem mert soha nem csinálok ilyet, nem vagyok bunkó sem :) tiszteletet adok és kapok, itt igen, de az életben nem mindig, peddig jó embernek mondanak, túl jónak :)

Amúgy sem beszélek csúnyán :)

2017. jan. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
83%

Igen, én is egy óriási nagy ri-bi vagyok, mert nem akarok ismerkedni, hogy képzelem az oldal használatát párkapcsolat mellett?


Amikor kivillan a privi csak sóhajtok, hogy már megint ki mit akar, mit mondtam már megint ami nem tetszett valakinek?

2017. jan. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
47%
A férfiak már csak ilyenek? A férfiak baromira nem ilyenek, néhány sggfj ilyen, itt.
2017. jan. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
87%

Én azért kedves üzeneteket is szoktam kapni. Nem egyszer volt már, hogy megköszönték a segítségemet. De volt, hogy tudták, hogy párom van, és csak megdicsértek, hogy ritka az ilyen normális nő, és párom szerencsés. Ez az illető nem is vitte tovább a dolgot, megköszöntem, és mindketten további szép napot kívántunk egymásnak.

Persze, vannak idióták, és mivel nincs kiírva a nevem, így akadt 1-2 visszatérő, aki valamiért folyton belém kötött, pedig nem tudta, ki vagyok. Ha idegesít, letiltom, ha ismerkedni akar, nem válaszolok.

Emiatt ne legyen görcsbe a gyomrod. El kell engedni.

2017. jan. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
85%
Egyszer kiáltam egy nő mellett még régebben másik accon és akkor több privát is jött, hogy undorító nő mániás patkány arcú paraszt vagyok, de ilyen ez, egyeseknek nem tetszik az igazság és így tudják lereagálni, fiú létemre én se ismerkedek itt, aki eddig rámírt azzal is csak barátkoztam, van már 1 éves barátságom is innen, persze már nem itt beszélünk, szóval barátok találására kiváló az oldal, de párkapcsolatra szerintem nem annyira ajánlatos.
2017. jan. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Csak már attól félek, hogy élőben is ilyenek. Hogy normálisan kezdik, aztán egy rossz szó, és kitör belőlük a nőgyűlölet.
2017. jan. 20. 19:39
 10/37 anonim ***** válasza:
90%

volt fétises pasas akinek az volt fura, h nekem a cipőtalp nyalás fura. Ezután volt egy másik aki szerelmet vallott. Meg volt pár olyan aki azt hitte nő vagyok és ismerkedni próbált.


Ezenkívül többnyire normális üzenetváltások.


26/F


általában röhögök az ilyeneken :D

2017. jan. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!