Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz a szakításra ez a kép?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz a szakításra ez a kép?

Figyelt kérdés

Mármint, hogy a férfiak később szenvedik meg a szakítást jobban. Az esetben mikor ők szakítanak.


[link]


2017. máj. 30. 09:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Nem, teljesen egyéntől függ.
2017. máj. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

Nálam és az exemnél kb így volt :D

De nem tudom, szerintem is egyénfüggő. Bár ha ilyen képet csináltak, akkor csak volt valami általános alapja :D

2017. máj. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azt, hogy mivel a fiúkat, férfiakat arra nevelik, kondicionálják, hogy fojtsák magukba az érzelmeiket, legfeljebb harag útján engedjék ki a fájdalmat, van logika a képben. De ettől függetlenül nem vagyunk egyformák, nem mindenki ugyanúgy reagálja le a veszteséget.
2017. máj. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen, így szokott lenni. :)

Idővel a nők rájönnek, hogy a szakítassal csak nyertek, és jobban érzik magukat.

A férfiak rájönnek, hogy mit vesztettek a szakítással, és elkezdik sajnálni magukat.

2017. máj. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik egy hétre rà érdemes megkeresni egymást, nem?
2017. máj. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy tűnik egy hétre rà érdemes megkeresni egymást, nem?"


És együtt kéne inni?

2017. máj. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Pár napja szakítottunk, én teljesen kivagyok, ő viszont szerintem élni az életét boldogan.

Még ha nem is volt szerelmes belém akkor is kicsit meghathatná, ő azt mondja, nincs ezen ideje gondolkodni, mert elfoglalt. Szerintetek?

Nem akarok neki ilyesmi fájdalmat, mint én átélek, de azt is rossz tudni, hogy őt egyáltalán nem hatja ez meg.:(

2017. máj. 30. 10:52
 8/11 anonim ***** válasza:

Nàlunk az egyik exemmel ìgy volt. Szakìtàs utàn èn sìrtam, magamba fordultam az első napokban, hetekben, ő meg bulizni jàrt ès hasonlòk. Aztàn fordult a kocka, èn egyre jobban lettem, ő egyre rosszabbul, jött is volna vissza könyörögni, csak megtudtam, hogy megcsalt ìgy nem fogadtam vissza. Azòta is ugyanaz van, hogy ő szenved, èn meg èlem a vilàgom. Szakìtàs utàn kèt hònappal összejöttem a nagy ővel szòval hihetetlenül boldog voltam. Egèsz addig, amìg nem szakított velem ő is. Most megint a kèpen làthatò szituàciò àll fent, èn búsulok, ő meg jòkedvűen elvan. Kívàncsi leszek a folytatàsra.

Lehet, hogy a kèp nem vonatkozik mindenkire, nekem azonban ezek a szemèlyes tapasztalatok

2017. máj. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Nem akarok neki ilyesmi fájdalmat, mint én átélek, de azt is rossz tudni, hogy őt egyáltalán nem hatja ez meg.:("

Ne foglalkozz most vele, de tényleg ne. Persze valahol érdekel, lelki elégtételt is vársz talán, érthető, de a legjobb, ha minden, de minden kapcsolatot megszakítasz vele ilyenkor. Minden információforrást vágj el, amíg csak ilyen szinten is ilyen kíváncsi vagy rá. Ha van közös ismerősötök, mondd meg neki, hogy ne nagyon beszéljen róla, részletesen meg főleg nem.

Nekem legalábbis ez segített, később persze már nem volt gond, úgy kontaktoltam vele, mint egy régi jó ismerőssel, de pár hónapig jobb minden kapcsolatot megszakítani.

2017. máj. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És együtt kéne inni, meg enni!
2017. máj. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!