Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinderen mit várnak az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen mit várnak az ilyen csajok?

Figyelt kérdés
Leírják azt, hogy legyünk kreatívak ne szia mizuval kezdjünk. Utána semmit nem írnak magukról csak azt a baromságot. Most mi van? Mi a fenéért nem írnak magukról legalább egy mondatot vagy, ha nem akarnak bemutatkozót írni és unalmas nekik a szia mizu akkor miért nem teszik ők izgalmassá a beszélgetést? Az se elég, ha kezdeményeznek? Egy jó beszélgetéshez két ember kell.
2017. máj. 30. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Bizros azt akarják, hogy betalálják őket az ilyen hisztipistik, mint te.

Miért, ha ír magáról pár sort, attól te szellesebb és kreatívabb leszel? Nem.

2017. máj. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kérdező: ilyen magatartással inkább ne írogass.
2017. máj. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

legyél velük az elején kicsit flegma, lenéző, de ne vidd túlzásba, sértő azért már ne legyél velük.


ezzel felkelted az érdeklődésüket, utána már lehet értelmesen is kommunikálni velük


a legtöbb hü lye pics ánál beválik :)

2017. máj. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden harmadik pasi azt írja itt, hogy kiváncsiságból regisztráltam nőként is, kamu profillal, vajon mennyien írnak. Lehet, hogy ilyen kamu profilokat nézegetsz.
2017. máj. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy biztos, ha valaki flegma egyből szétválásra nyomok még csak meg sem indoklom neki.


Egyébként egy csomóan indítanak azzal, hogy "Szia, hogy vagy, milyen napod volt?" Szerintem ez azért több, mint a mizu, de jó beszélgetés indító.

2017. máj. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bocs, de nagyon gáz, ha neked mankó kell egy jobb indításhoz. Az se jobb a mizunál, ha azzal indítasz, ami az adatlapon van. "Szia! Én is szeretem a kutyákat." Mint a dedóban...

Aki ezen nem tud túljutni, hogy egy nőre ráírjon/megszólítsa, vajon miért van egyedül...

2017. máj. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akiről semmit nem tudsz, mert egy sort sem írt magáról, arra milyen szellemeset írnál? Pont azért jó mindenki ír egy picit magáról, mert akkor könnyebb elindírani a beszélgetést.
2017. máj. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amiota kiirtam, hogy NEM kell olyan pasi aki az anyjaval lakik, 1/3 ra csokkent a matchek szama 😊
2017. máj. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!