Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a szülők belekényszerítette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szülők belekényszerítettek egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Sajnos szigorú neveltetést kaptam, (vallás miatt) a szüleim úgymond hamar férjhez adtak mert többször el akartam szökni, nem igazán "bírtak" már velem.

Nem volt választásom férjhez kellett mennem egy nállam 8 évvel idősebb külföldi férfihez (itt ismerték meg egy összejövetelen) amikor nagykorú lettem. Ezután kint éltem vele... Most viszont kiléptünk a hitből és babát várunk... Úgy érzem túl sokáig éltem úgy ahogy soha nem akartam. Mostmár hazaköltöztünk a szüleim pedig megtudták hol élünk. Leveleket küldenek egy héten többet is. Viszont én nem akarom velük tartani már a kapcsolatot. Ilyenkor mit tehetnék távoltartásit nem kérhetek mert a levelek nem zaklatóak. 22L



2017. máj. 30. 16:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Direkt nem írtam milyen vallás...
2017. máj. 30. 16:39
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Annyit tudsz tenni, hogy összetéped a leveleket és teszel rájuk a magasból :) Szerintem jogilag nem tudsz mit lépni, nem volt semmi fizikális agresszió, meg nem követelik tőled el a babát mondvacsinált okokkal (pl képttelen vagy eltartani és rádküldik a hatóságokat).


Sajnálom, tényleg nem érdemelted, hogy a szüleid enyire uralják az életed! A pároddal jól kijössz, annak ellenére, hogy érdekházasság volt?

2017. máj. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Nagyszuloknek joguk van az unoka lathatasahoz.

Már ha igaz a történet.

2017. máj. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Joguk? Nem mintha az unokájuk lenne olyan fontos, hogy leveleket küldenek minden héten... Egyik nagyszülőt sem igazán érdekli az unoka! Talán jobb is.
2017. máj. 30. 17:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Jehova tanuitól hallottam már hasonlo tortenetet de annak nagyob rossz vége lett!

Remélem élhetes ugy az eleted ahogy neked jó!

2017. máj. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Írd meg nekik, hogyan látod amiket tettek veled s mond meg végén, ezek miatt, nem szeretnél többé velük beszélni, míg ilyen szinten vannak.
2017. júl. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
Összetépném a levelet és mindegyik maradványát visszaküldeném.
2017. szept. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!