Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szex az oka mindennek, avagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex az oka mindennek, avagy létezik barátság olyan felek között, akik már együtt voltak?

Figyelt kérdés

Na tehát, rövidre fogva: amit tudni kell az az, hogy egy 20 éves egyetemista csaj vagyok, aki soha nem volt prűdnek nevezhető! :P Már több, mint egy éve, hogy összeszűrtem a levet egy, akkor szintén elsőéves, csávóval akivel addig néhanapján beszélgettünk, de soha nem számított igazából pasi sorba nekem. Ittasak voltunk mindketten, másnap jött a megbánás. Én legszívesebben soha többé nem akartam volna látni, de sajnos nem volt kívánságműsor. Ősszel: új tanév, új arcok...hát én nem kerestem új arcokat, ismét összekerültem a tagocskával. Többször is. Ezt viszont nem követte megbánás egyikünk részéről sem. Ahogy telt az idő egyre többet és többet kezdtünk beszélni és lassan barátok lettünk. Már nem ugrunk ágyba az első adandó alkalommal, hanem lejön, megkeres bebújik mellém és átölel. És így alszunk mindaddig, amíg valamelyikünk órára nem megy. Se puszi, se pá persze! Viszont milyen is lenne az élet, ha a környezetembe lévő emberek ne tudnának mindig mindent jobban, mint más?! Rögeszmésen többet gondolnak ebbe bele, mint ami van. Együt voltunk párszor, most barátok vagyunk..jó, néha együtt alszunk, de ennél többet nem látok ebben.


Lehet az én nézeteimmel vannak gondok, vagy tudom is én, de azért szeretném megtudni a ti véleményeteket is erről. Díjaznám, ha nem bombáznátok üzenetekkel. Világbéke!


2017. máj. 21. 02:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Minek az oka a szex? A "barátságnak"? Te, én semmire nem mondom, hogy olyan nincs, nem létezik, mert lehet, hogy pont nálad, de szerintem ez a "bonyolult kapcsolatban" című fejezet kezd lenni inkább. Elfogadom, elhiszem, hogy te így látod, ahogy leírtad, de nem vagyok biztos benne, hogy a tagocska is ilyen könnyedén veszi. Sőt. De ti kell lássátok.

Amit mondani akarok, hogy az ilyennek nagyon könnyen sírás lesz a vége, mert hamar benne van a pakliban, hogy valaki többet akar, és a másik meg kevesebbet. Nem szentírás, de valószínű. Persze az is lehet, hogy majdani férjedet találtad meg, és a laza hozzáállás miatt mindketten tényleg önmagatokat tudjátok adni, van ilyen is. :D


Hogy a szex-e az oka, hogy összebarátkoztatok? Nos, a "normál" kapcsolatokra szokás mondani, hogy "a külső megfog, a belső megtart, a jó szex összeláncol". És ez az utóbbi pont miatt ajánlják kapcsolatban is az okosak, hogy adjunk időt a kapcsolat kifutásának, mielőtt ágyba bújunk, mert ha nem, akkor könnyen a biológia fogja irányítani az egészet az ész helyett, beindulhat egy ál-kötődés. Rengeteg kapcsolatról elmondható, hogy a felek érzik, hogy nem jó már együtt lenni, mint pár.... de annyira jó a szex, vagy egyáltalán van, kivel.... és ezért nehéz külön útra lépni... "A jó szex összeláncol" - függetlenül attól, hogy valójában mennyire találtok. Az első szex valakivel meg lehet baromi intenzív is, de ezen kívül inkább az a tendencia, hogy a következő, és következő alkalom inkább az, amelyik egyre jobb, mert megszokjátok egymást.

2017. máj. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mondanám, hogy sokat segítettél, de a kérdés kiírása után ismét lefeküdtem a csávóval, és így már én sem tudom hol is állok pontosan.
2017. máj. 27. 16:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Érdekes sztori.


Ezek szerint ilyen állat is van.

2017. máj. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ri-banc?
2017. máj. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!