Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gond, ha úgy érzem, jelenleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gond, ha úgy érzem, jelenleg nem akarok párkapcsolatot? 24/L

Figyelt kérdés

Persze a családalapítás a vágyam nekem is és álmodozom arról, milyen, amikor egy férfihoz ér haza az ember, milyen egy otthoni meglepi romantikus vacsora, milyen megbeszélni a dolgokat stb...


DE



1. Még az exemmel kapcsolatban sem tettem helyre mindent, düh is van bennem egy év távlatából is sajnos és félelmeim is születtek.

2. Magamat rendbe szeretném rakni, fejlődni jellemileg, önbizalmilag.

3. Nehéz éven vagyok túl, fel szeretném dolgozni.

4. Szeretnék kicsit egyedül lenni még pár hónapot (a lelki nehézségek mellett túlterhelt hónapokon vagyok túl). Szeretnék (egyedül) sportolni, főzni, egy-két egyéb "projektemmel" foglalkozni.



Ha a lelkiállapotom javul, az önbizalmam növekszik, feldolgoztam az elmúlt hónapokat és "pihentem", akkor jöhet az ismerkedés.


Szerintetek ez mennyire gáz? :$


2017. máj. 16. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:

szerintem nem gáz, ismerős helyzet :)

ha majd úgy érzed, akkor teszel érte, hogy legyen valakid, hogy ne legyél egyedül :)

de ha most egyedül érzed jól magad, akkor élvezd ki :)


24F

2017. máj. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem gond, sőt. Jobb is, hogy nem hülyítesz mást, miközben a volt barátod iránt még vannak érzelmeid (hogy szerelem vagy düh, az részletkérdés).

A másik három indok viszont szerintem annyi, hogy nem találtad még meg AZT a fiút. Ha megismerkednél egy számodra tökéletes fiúval, lényegtelen lenne, hogy mennyire vagy rendben, vagy mennyire volt nehéz az elmúlt éved, és a közös "projekteken" gondolkodnál akaratlanul is. :)

2017. máj. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem szeretném feladni az egyéni projektjeimet sem...

Olyan fiú meg már most nincs, akivel egyik nap edzenék, másik nap vezetést gyakorolnék, harmadik nap angoloznék, negyedik nap lelkigondozóhoz mennék, ötödig nap álomállást keresnék.

Tudom, nem mindenki ért egyet ezekkel a projektekkel, ezért írtam utolsónak, nincs lelkierőm most erről vitát nyitni.



Pont az ilyen válaszoktól féltem.

2017. máj. 16. 21:22
 4/10 anonim ***** válasza:
A "mennyire gáz? :$" kérdéseket hagyjuk már a tini kategóriában... nem kéne ennyire félned attól 24(!) évesen, hogy mit gondolnak rólad mások.
2017. máj. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát te tényleg önbizalomhiányos vagy. A kérdésedből látszik:

1. visszacsatolást vársz egy olyan valamiről, amiről te magad nagyon jól tudod, hogy nem gáz

2. kinek mi köze a te életedhez, hogy abban mit csinálsz?

3. 24 évesen nem érzed azt gáznak, hogy ilyet tettél fel?

4. " :$" ha ilyen jeleket használsz, akkor még tényleg agyilag nem értél meg

2017. máj. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A projektek pozitívak.

Tetszik tudni?

Értéknövelő és önismeret,egyszerűen fogalmazva.

2017. máj. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nekem meg szimpatikus, ha egy 60 éves is van olyan fiatalos, hogy használ hangulatjeleket.



Nem történt fizikai bántalmazás! Később rájöttem, úgy is lehet érezni!


Rettentő sértődékeny volt. Hónapokig volt gyomorgörcsöm, hogy Jézusom, mivel sértem meg ismét?

Fojtogató kapcsolat volt, állandóan irogatott és rettenetesen sok időt kellett vele töltenem. Introvertált vagyok, nagyon sok időt igénylek, amit egyedül tölthetek. A barátaimra pláne nem volt energiám (mondjuk emellett a pasas mellett effektív időm se, nemhogy energiám).

Folyamatosan járni kellett el, programokra. Mondjuk nem zsúfoltakra, a tömeget ő se szerette. De csinálni kellett valamit.

Én pacsirta vagyok, ő bagoly, de természetesen fent kellett lennem a programjaink miatt, amikor ott aludtam, pláne, így kialvatlan is voltam.



Azóta már valakivel majdnem alakult és rögtön leesett nekem, hogy tele vagyok félelmekkel...

2017. máj. 16. 21:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, de konkrétan leszarom, hogy akarsz-e.
2017. máj. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, ha nincs most prioritásban a párkapcsolati dolgokhoz való szükségleteid. Előfordul... foglalkozz ilyenkor más szükségleteiddel!
2017. máj. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hülye kerdest tettel fel. A masik meg hogy talan ember ill. tarsismeretet kellenne szerezned. Aztan nem idiotakkal jonnel ossze csak mert jol mukodik a kemia. 14 eves unokahugom erzelmileg es ertelmileg is erettebb. De hat ez nem korfuggo. Mai nok tobbsege meg a 30-asok is csak a projektjeiknek elnek meg szelhamoskodnak. Uj ferfi mellett is lehet projektezni. Aztan elmennek a fiatal eveid... Talan szorakozni is kene meg farkakkal szorakozni. Be is beszeled magadnak hogy depressziv allapotban vagy csak figyeljenek fel rad meg tartsanak kuloblegesnek hogy nem foglalkozol ferfiakkal csak a projekteknek elsz. Nem baj. Biztos sok csaladcentrikus normalis ferfit fogsz elutasitani. Aztan venlanykorodban meg banod amikor egy idiotaval tengeted az eleted. 24 vagy!!!!! Haho ebreszto projektezo!!! Tipikus no aki majd kapkod 30-hoz kozeledve. Tuti elviselhetetlen is lehetsz. Nem kompromisszumkepes. De ehhez is erett szemelyiseg kell!!! Dreamworld!! Te ahhoz butuska vagy hogy megertsd amig egyedul vagy 30 eves korodig addig fajni fog a szakitas. Nem jossz ra hogy uj ferfi tudna a sebet teljesen begyogyitani.pihengess csak evekig meg projemtezz.en no mellett is elertem barmit
2017. máj. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!