Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem összeszedtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem összeszedtem valami gombás fertőzést. Ezt hogy mondjam a barátomnak?

Figyelt kérdés

Antibiotikumot szedtem, azt írják az hozzájárulhat. Voltunk termálfürdőben is. Most eléggé betegeskedtem a hetekben, legyengült az immunrendszerem.

Szóval először nem is értettem mi van, de azt hiszem beazonosítottam. Mondanom kéne neki? Gondolom igen. Főleg hogy így a szexuális életünk 0 lesz pár hétig. De nem fog megundorodni tőlem? :(


2017. jún. 1. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Ha ettol megundorofik, akkor bacca meg.

Ez sajnos a noi let velejaroja.

Hasznalj canesten combit, a kremmel kenje be o is magat, mert ujrafertozhet.

Gumival szexelhettek addig.

Jotanacs a jovore nezve: ha ilyen helyre mesz, hasznalj utana intimzuhanyt es intim mosakodot.

Most a fertozes alatt is nyugodtan, a kup behelyezese elott.

2017. jún. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Persze, tudjon csak róla. Feltehetőleg van annyira érett, hogy tudja, te is ember vagy, emberi problémákkal, és nem valami tökéletes, tiszta, ideális lény.
2017. jún. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sunshinedoll ***** válasza:
75%

Mondd el neki igen, ez előfordul sajnos, normális ember nem fog ettől megundorodni. Ha meg igen, akkor tudod, hogy a pasid elég unintelligens, és nem kár érte :D

Egy hét alatt ki lehet ezt kezelni, nem kell izgulni.

2017. jún. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nőgyógyászhoz mindenképpen menj el, mert nem mindegy, hogy milyen gomba, nem feltétlen házi módszerrel kéne kezelni. Amikor nekem volt - szintén termálfürdőből kaphattam el - akkor 3 hétig kellett kezelnem magam, a párom is kapott gyógyszert! És nem lehettünk együtt természetesen, a visszafertőzés miatt.

Normális, felnőtt ember felfogja, hogy ez nem igénytelenség, vagy másik szexuális partnertől kapható el (persze attól is, de nem kizárólag), hanem az antibika, és a termál is nagyban hozzájárul.

2017. jún. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha megfázol, azt is eltitkolod előle? Most őszintén, az ember az élete során néha gombát elkap, első dolog, hogy a párodnak szólsz!

Vagy esetleg félredugtál és onnan kaptad el? Ez az egyetlen amit el tudok képzelni, hogy félsz elmondani.

2017. jún. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mondd el neki és kész. Amúgy meg neki is el kéne mennie kivizsgáltatnia magát. A gombás fertőzés tipikusan olyan, ami a nőknél tünetekkel jár, a pasiknál viszont tünetmentes is lehet. Tehát lehet, hogy ő is fertőzött. Ha téged kikezelnek a fertőzésből, utána lefekszetek, akkor meg vissza fog fertőzni. Ilyen esetben egy pár mindkét tagját szokták kezelni, különben semmi értelme, mert oda-vissza fogjátok fertőzni egymást.
2017. jún. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!