Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Őszintén! Ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Őszintén! Ha egy csinos nő több (egyáltalán nem kihívó) képét is "like"-oljátok a közösségi oldalon, az abszolút nem jelent a részetekről semmit?

Figyelt kérdés
2017. jún. 1. 11:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%

Az csak egy kattintás az egérrel. Tegyük fel: ha nem lájkolom azt az adott nőt, akkor is gondolok arra, hogy tetszik, esetleg arra is, hogy de szívesen eljátszadoznék a testével. Akkor meg mi jelentősége ennek a FB-os ökörségnek?


Kb. olyan ez a valóságra levetítve, mintha egy ugyancsak csinos nő után megfordulnék az utcán. Férfi oldalról semmiség, de női oldalról meg borzasztó féltékenységi rohamokat képes szülni...

2017. jún. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem likeolok senkit és semmit soha.
2017. jún. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És ez nem vehető esetleg a férfi oldaláról figyelemfelkeltésnek? Vagy, ha valaki így (is) próbálkozik akkor az már régen rossz?
2017. jún. 1. 11:31
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
#3 Nagyon primitívek azok a pasik, akik lájkokkal, esetleg kommentek útján akarják a nő tudtára adni, hogy bejön nekik. Ezek a való életben képtelenek a nőkkel bánni, csak a monitor előtt vitézkednek. Nyilván a szóbanforgó lány/nő sem tulajdonít ezeknek nagy jelentőséget, legfeljebb szolgáltat nekik némi kis egoboost-ot, a közvetlenebb típusok esetleg megköszönik, de ennyi.
2017. jún. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Van egy régi kolléganő, aki nagyon bejön, szoktam likeolgatni a fotóját, csak az a baj, rajtam kívül még vagy 357-en, meg ha én lájkolom, látja az összes birka haverom is.

Úgyhogy inkább nem.

De, jelent valamit, élőben majdnem összejöttünk régebben, de aztán szétszeparáltak minket. :(

2017. jún. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A profilképeket mindig lájlkolom mindenkinek, a többi fényképet csak ritkán, ha elém rakja facebook.
2017. jún. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, de eszembe nem jutna azt gondolni, hogy egy férfi célzásból like-ol, elég sokat kapok, ha nagy ritkán posztolok. Ha valakinél gyanús azért a sok like, az úgy is ír majd privátot is, vagy megtalál. Biztos van olyan is aki nem mer írni nekem, de azzal meg úgysem tudnék mit kezdeni ha alapban ennyire bátortalan. Szerintem egy like sokat nem jelent, sőt semmit.
2017. jún. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes a lájkolgatást figyelembe venni. Aki így próbálja kifejezni a tetszést vagy felhívni magára a figyelmet, az régen rossz. Ahogy feljebb is írták, egy lájkolás nem jelent többet annál, mint amikor utánafordulsz egy szép nőnek az utcán és lefuttatod a "hogyan is szexelnék ezzel a nővel" programot (ez naponta nagyon sokszor előforduló, rutinszerű, kis jelentőségű esemény).
2017. jún. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez miért is van a felnőtt kategóriában? Omg..
2017. jún. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az kérlek igazából a lájkolótól függ.


Ha valaki általában csak keveset lájkol, annak a lájkja bizony többet jelent, mint azé, aki egyébként is egy "lájkszórógép".


Szóval a kérdésre a válasz: jelentHET.

2017. jún. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!