Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki, ha túl sokat mosolygok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha túl sokat mosolygok, akár beszélgetés közben, akár csak nap közben?

Figyelt kérdés
Nagyon könnyen képes vagyok elmosolyodni bárkivel szemben, aká csak ha találkozunk valahol vagy ha beszélgetünk és mindegy, mennyire ismerem az illetőt. Ez nagyon zavar már manapság, mert úgy érzem, nincs értelme, meg javarészt nem érdeklik meg z emberek, de nem tudom mit tehetnék ellene? Hogyan tudnék rá jobban odafigyelni? 21/f

2017. máj. 22. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
A távol - keleti csajokra jellemző hogy mindig mosolyognak. Szerintem neked is jól állhat.
2017. máj. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
A mobilok már felismerik a mosolyt. Meg kell oldani, hogy az optika az arcod figyelje. Nyilván powerbanknak is lehetne őket használni, ha meg nem, akkor már mindenre van app. 3gy olyan kell ami, ha mosolyt ismer fel, bizonyos mennyiségű töltést vezet a bal heréd jobb szélébe. Max fintorogni fogszm de mosolyogni nem.
2017. máj. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mosolyból nem létezik túl sok. Pozitív-szimpatikus gesztus.
2017. máj. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy pozitív dolog, csak már nem érzem úgy, hogy okom lenne mosolyogni. Egész egyszerűen már meguntam ,hogy hiába vagyok pozitív, ha mindenki más akár barátok, akár párkapcsolat terén bunkók és nem érdekli őket. Ezért szeretnék rajta változtatni.
2017. máj. 22. 22:28
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

Ha csajra, az annyira nem.Palira mosolyognod férfiként...hát, remélem nem lesz szerencsénk, mert az ilyet nem kedvelem.


Megoldásnak javaslom gondold azt a figyelés mellett, hogy temetésen vagy.Ott csak nem vigyorogsz:DDD

2017. máj. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a problémádat.

Mi az, hogy nincs értelme?

Kit érdekel, ha mások nem viszonozzák pl? Engem sosem érdekelt. SÉ tudod miért? Mert egy csomó ember szociális készsége zero,nulla..Renegteg ember nem is való pl ügyfelekhez, vagy ahol emberekkel kell foglalkozni.

Én viszont ebben jó vagyok és általában szeretnek is.

Tudom, hogy kell az emberekkel bánni, akkor is, ha szúrósabbak.Sokan nem tudják, nem jók ebben, pedig ezek is készségek.


Én is mosolygós lány vagyok, és nem változtatnám meg semmilyen ostoba ember kedvéért sem (az mindig van). És bizony, hogy pozitív hatást kelt.

Arról nem is beszélve, hogy a mosoly rád is visszahat ám, nemcsak másokra... Ergó a saját kedved is önkéntelenül jobb, ha mosolyogsz.


Vagy ülj fapovál egész nap. Olyan nincs, hogy nincs értelme.

2017. máj. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a mosoly lesz a probléma.
2017. máj. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!