Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki, hogy 20 évesen még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, hogy 20 évesen még nem volt kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Eddig még nem sikerült találnom senkit, azaz még nővel sem voltam... arra lett volna lehetőség, de olyan kapcsolatot szeretnék ami nem pár hétig tart, viszont még nem találtam hozzá olyan lányt, aki szabad lett volna. Mennyire számít cikinek, hogy még nem volt senkim?

2017. máj. 31. 17:56
 1/5 anonim válasza:
Nem ciki.
2017. máj. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem az :)
2017. máj. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Dehogy ciki, majd lesz.


Fejleszd magad, edz, tanulj, keress pénzt, legyél sikeres. :D


Fejleszd önmagad, és máris jobban fogod vonzani a tekinteteket.

2017. máj. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk csak én lány vagyok. Én nem aggódom emiatt, mindenkinek egyszer eljön az életébe a szerelem, én inkább tapasztaltabban felnőtt fejjel szívesebben élem átt, mint gyerek fejjel naívan. Most már könnyebben meglátom a fiúk szándékait és megtanultam megfelelően kezelni. Különben is jobb egyedül mint egy rossz kapcsolatban.:)
2017. máj. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Utolsó, egyetértek veled, nekem is lett volna lehetőségem dolgokra, de ha látom az elején, hogy úgysem működne, akkor nem szeretnék belekezdeni :D inkább olyas valakit szeretnék találni, akivel "komolyabbat" is lehet tervezni
2017. máj. 31. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!