Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Nektek csak gazdag, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nektek csak gazdag, de nem dolgozó férfiak jönnek be?

Figyelt kérdés
gazdag férfiakra gondolok akik csak költik a pénzt se gondjuk nincs

2017. jún. 3. 18:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Igen. Mehetsz vissza bőgni a sarokba.
2017. jún. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem, én a gazdag ÉS dolgozót szeretem.
2017. jún. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

tehát nincs semmi anyagi gond értitek


pénzt költi bármire

2017. jún. 3. 19:00
 4/16 anonim ***** válasza:
Hol létezik ilyen? Aki már nyugdíjas és felépített egy cégbirodalmat, az esetleg, de egyébként kevés ilyen férfi létezik szerintem a világban. A nyuggerek meg bocsi, nekem nem eseteim.
2017. jún. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ezt mondom én is. Nincs anyagi gondunk, költheti a pénzt, amire akarja, de ettől még dolgozik, mert igénye van rá. Tudod ilyen is van ám! Aki nem csak a csekkek miatt melózik, hanem mert szellemileg szüksége van a kihívásokra. Kapaszkodj meg, emellett még tanulunk is! :O Na, azt meg minek, mi? Duuurva!
2017. jún. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

Nem, mert akkor túl sokat lenne itthon, és nem tudnék félredugni....

Milyen hülye kérdés ez...

2017. jún. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%

Persze, olyan férfi, aki dolgozik, örök életében szingli marad. Minden dolgozó férfi ismerősöm szűz, és mindig szingli lesz.


Milyen idióta kérdés ez... Melyik bolygón élsz kérdező?

2017. jún. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%
Úgy érted Soros György vagy?
2017. jún. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%

Igen, akik dolgoznak, azok egytől-egyig szüzek is.

Te átolvastad a kérdésedet, mielőtt elküldted? Gondolkozzál már.

2017. jún. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
36%

Kérdező, a szomorú igazság az, hogy igen. A mai világban a pénz mindent felülír sajnos. Mióta a párkapcsolatok is forintosíthatóak, és ekkora iszonyú férfitöbblet van, a nők simán megtehetik, hogy a leggazdagabbal jönnek össze. Ilyenkor még azt is elnézik neki, ha mellette még 7-8 másik csajt is kúrkod. Hitlert is mái napig szidják a holokamu miatt, Sztálin bátyónak viszont szabad volt 100 millió embert leöletnie. Undorító, gusztustalan kettős mércézés.

18:58 meg helyből kapta is a mínuszt.

2017. jún. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!