Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amelyik lányt zavarja azt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik lányt zavarja azt, ha egy pasi félénk, visszahúzódó, miért nem tesznek róla, hogy ne legyen az?

Figyelt kérdés
Én nem értem az ilyen lányokat akiket ez zavarja holott hogyha belegondolnának abba, hogy egy párkapcsolattól az ember kiegyensúlyozottabb lesz, akkor nem lenne bennük ez az előítélet. Annyi ember van aki párkapcsolat előtt, nem volt teljesen sínen az élete miután megtalálta a párját egy boldog, élettel teli ember lett. Ebbe miért ilyen nehéz belegondolni?
2017. jún. 5. 18:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
77%
Mert ha miattam változik, sajnos jó eséllyel még mélyebbre zuhan vissza egy szakítás után. Nekem olyan kell aki magától is határozott, nem mellettem válik azzá egy időre. Egyébként meg kétlem, hogy egy párkapcsolat sokat dobna az ember jellemén. Az én alaptermészetemet sem változtatta meg.
2017. jún. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
85%

Ez nettó baromság.

Ha azt hiszed, hogy egy nő mellett leszel magabiztos, és boldog, automatikusan attól a ténytől, hogy van: tévedsz.

Lehet lapozni.

2017. jún. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
68%
Tapasztalatból mondom, hogy nem tudsz minden ember előtt egyformám megnyílni, csak a megfelelő ember (illetve emberek) képes(ek) áttörni a gátat. Ha ez nem tiszta számodra, akkor még tanulnod kell az önismeretet és az emberismeretet.
2017. jún. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
67%
Es hogyan gondolod kivitelezni, hogy a nok tegyenek rola, hogy te ne legyel felenk? Patyolgassanak es adjanak puszikat a bibidre, ha elesel? Kinlodjon veled anyukad, ezt ne a kedvesedtol vard mar el.
2017. jún. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Ezt nem pont magamra értettem, mert már sokat változtam azóta. Csak nem tudom, hogy miért nem lehet úgymond "kisegíteni" az ilyen embereket, ha valamennyire szimpatikus a csajnak. Már megjártam ezt az időszakot és nagyon rossz volt, szerencsére kilábaltam belőle, csak egyet tudok érezni azokkal az emberek akik traumák miatt visszahúzódóak maradtak.

Abba nem hiszek, hogy szakítás után visszazuhanna mert valszeg addigra már másabb lesz a személyisége.

2017. jún. 5. 18:35
 6/25 anonim ***** válasza:
86%
Csak magadért tudsz tartósan változni, másért nem.
2017. jún. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
67%

Kisegiteni?!

Aha...szoval jatszak meg magukat a nok(nem az a bajotok mindig, hogy a nok alszentek?!), hogy oda vannak a pasiert, meg talan jojjenek is ossze veluk haaaaaaatha megvaltoznak...

Hat ez gaz , nagyon gaz.

2017. jún. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
59%
Nekem határozott férfira van szükségem, olyanra aki kiegyensúlyozott, aki megnevettet, aki nem rest kezdeményezni, és szenvedélyes szerető, vagy legalább is van önbizalma az egészhez. Minek állnék le olyannal akit még nekem kéne istápolni? Aki kapcsolatot akar az tegyen érte, ne a sült galambot várja. Egy valamire való nőt nem érdekli milyen ember lehetsz ha...azt nézi milyen ember vagy MOST.
2017. jún. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
#8 Nagyon önző vagy neked csak a saját érdekeid a fontosak!
2017. jún. 5. 19:49
 10/25 anonim ***** válasza:
70%
Miért önzőség ha valaki tudja mit akar, és amúgy azt ő maga is nyújtani tudja? Nem az én dolgom, hogy tegyek azért hogy más megváltozzon, bocs.
2017. jún. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!