Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Adhat a párkeresés egy félénk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adhat a párkeresés egy félénk, visszahúzódó, csendes pasinak annyi motivációt, hogy ettől megváltozik, nyitottabb lesz?

Figyelt kérdés

2017. máj. 10. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:

nem.

cska mégjobban befelé fogsz fordulni a sok sikertelenség, és elutasítás, online pedig a "sz/*/rnak sem nézés" miatt.

ez van.

2017. máj. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha pozitív élményekkel lesz gazdagabb mindenképp jó irányban változhat.
2017. máj. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem a párkeresés adna motívációt, mert az esetemben csak idegeskedéssel járna, hanem ha találnék valakit akivel tényleg passzolunk.
2017. máj. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Van steamen egy ismerősöm, aki hasonló volt. Visszahúzódó, félénk. Nem járt sehova.

Megismert egy lányt, belezúgott a csaj és annyira támogatta, meg mellette áll a lány neki, hogy megváltozott. Szeret már kijárni, lettek barátai is tán. De az biztos hogy más lett.

2017. máj. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én ilyesmi voltam. majd rájöttem hogy ők is emberek, a 90%uknak nem tetszem, a maradék 10% meg eloszlik a; nekem nem tetszik, unalmas, buta vagy vallásos/politizálók, már van gyereke, messze lakik között. szóval sok jó tapasztalatom nincs, de legalább az ábrándjaim is szétmentek


de neked sok sikert :)

2017. máj. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjük ott, hogy a párkeresésben fogja a legnagyobb kudarcokat átélni egy ilyen pasi.
2017. máj. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A legrosszabb ***** válasza:
100%
Maga a párkeresés? Egyáltalan nem. A csendesebb, halvérűbb, nyugodtabb, feltűnési viszketegségben kevésbé szenvedő srácok is evolúciós zsákutcának számítanak manapság. Legyél gazdag, törtető, mindenkin átgázoló, gerinctelen, karrierista ATM, mindemellett még jóképű is, népszerű is, tahó is (utóbbira van a nőknek az a hülye tévképzetük, hogy a tahóság jelenti a határozottságot) stb.
2017. máj. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A párkeresés éppen hogy még jobban elmélyíti a problémáit. Viszont ha talál párt, akkor nagyon kinyílhat, és egészen ellentétévé válhat korábbi önmagának, tehát egy nyitott, magabiztos, beszédes pasivá válhat.

Persze ezt a nők 99%-a nem hajlandó kipróbálni, szóval szinte biztos hogy marad olyan amilyen, pár nélkül.

2017. máj. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!