Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés férfiként, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés férfiként, ha mások nem tartják szépnek a barátnődet?

Figyelt kérdés

A barátomnak nyilván tetszem eléggé, hogy 3 éve nézzen engem jobb és rosszabb napokon.

Mivel munkám során párszor a kamera mindkét oldalán tudom, hogy elég megosztó a külsőm. Nem vagyok klasszikus kívánatos hölgy, inkább alacsony vagyok és kerek, de igyekszem stílusos maradni.

A legjobban mégis az zavar, bár tudom, hogy butaság, de a barátom barátai nem úgy gondolnak rám, hogy "XY csaja, tudod, az a dögös/szép" hanem az, aki okos/be tudja venni a lábujját a szájába/jól főz/stb, ami az egom ezt a részét nem táplálja.

Férfiként ez milyen érzés?



2017. jún. 6. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmilyen. Nem foglalkozunk ezzel.
2017. jún. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Ha belegondolok, sosem beszéltünk a barátaimmal negatívan egymás barátnőiről. Nekem a telt lányok jönnek be, telt barátnőim szoktak lenni. Sosem kaptam rájuk negatív megjegyzéseket, csak 1-2 vékonyabb női ismerőstől.
2017. jún. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Valamit, te félreértelmezel.

Veled van, akkor te jössz be neki külsőre, belsőre. Ezt, kell, hogy érezd.

Másik, ha megszólná bármelyik barátom a párom, nem lenne a barátom. Nekem, az alacsony, testesebb lányok jönnek be. A párom is ilyen. Egyik barátomnak, majd hogy nem az anorexiás nők jönnek be. Soha egyetlen utalás sem, hogy miért ő. Az, nagy bunkóság lenne, ha megszólná, vagy megszólnám én a párját.

Más nőkről beszélgetünk, de ez tabu, hogy ki kivel van. Ez annyira magán ügy. Azt úgy sem értené meg a másik, miért pont őt szerettem meg.

2017. jún. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán miért foglalkozol mások véleményével?A pasik bámul téged nem hosszakat,nem mások.
2017. jún. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem mondanak rólam semmi negatívat, csak nem vagyok szerintem széplányként a fejükben.
2017. jún. 6. 21:24
 6/10 anonim ***** válasza:
10 barátom nőjéből ha 1-et tartok szépnek sokat mondok. Külsőt nem firtatjuk, mindenkinek az van ami van. Ha belül van baj, akkor azért meg szoktuk mondani.
2017. jún. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Nem mondanak rólam semmi negatívat, csak nem vagyok szerintem széplányként a fejükben."


Nekem ebből az jön le, hogy te nem vagy elégedett magaddal, mert ha az lennél, akkor nem foglalkoztatnának ilyen gondolatok annyira, hogy még gyakori kérdésekre is kiírd.

Látod, a normális férfitársaságban nincs leszólás, mert felfogják, hogy mindenkinek más a szép. A barátodnak te vagy. :)

2017. jún. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem szokás a baráti/haveri körömben firtatni egymás párjainak a megjelenését. Egy bizonyos szinten ez már faragatlanságnak, taplóságnak számít, eszünkbe se jutna megjegyzést tenni vagy méricskélni őket. Meg amúgy sincs semmi jelentősége, hogy Jóska Pista mit gondol arról a Hölgyről, aki számomra a legdögösebb és akivel állandóan hemperegnék.


28/F

2017. jún. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg be tudod venni a szádba a lábujjad?


Azosztigen!

2017. jún. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sokszor hallottam régen haveroktól, hogy nekem a csúnya nők tetszenek. Pedig ez nem igaz, csak megfog egy karakteres arc, szeretem a szolíd, könyvmoly kinézetű nőket, a szemüveget, vonz a karakteres orr, szeretem a kis melleket, és nem vonzanak a dús keblek.


Hogy milyen érzés volt? Semmilyen. Max visszaszóltam, vagy inkább magasról tettem rájuk, nem nekik kell, hogy tetszen a nő, nekem meg gyönyörűek voltak azok a lányok is. (Annyira azért kulturált emberekkel haverkodtam, hogy a nő előtt mindig udvariasnak voltak)


Egyébként egy idő után le is épültek ezek a barátságok, nem ezért a beszólásért, hanem mert az élet más területein is felszínesek voltak,inkább legyen csak 2-3 barát/haver, de azok normálisak.

2017. jún. 7. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!