Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jóban tudnátok lenni azzal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóban tudnátok lenni azzal a személlyel, akivel a párotoknak régebb viszonya volt?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, régebb mindketten szinglik voltak és jó barátok. Egy hétig kipróbálták, milyen lenne ha együtt lennének, állitólag csak csókig mentek el, majd rájöttek nincs értelme.

Most már van új párja, ti tudnátok úgy ellenni négyesben, hogy semmi se jusson eszetekbe és elnézni e fölött ?

Vagy azért ez nem a legjobb ötlet?


2017. jún. 7. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, de szerencsére nem is kell.

Az én barátomnak is van ilyen "barátnője", köztük anno több is volt. Mé most is szoktak beszélni, de szerencsére nem kellett sosem találkoznom vele. Nem vagyok az a típus, aki szívesen jópofizna a párja egykori "kalandjával".

2017. jún. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem is igazán érdekel az ilyen ember, egyik exével sem szeretnék jóban lenni. Engem zavarna hogy ott van, a múlttal ne foglalkozzunk már.
2017. jún. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nálam az a helyzet, hogy az 'eset" után megbeszélték, hogy továbbra is marad a baráti viszony. A párja is barátja az én páromnak, szóval mindkettővel jóban van és nem tudom én ezt hogyan kezeljem, hogyan kellene. Tök jófej és normális embernek tünik, próbálok ettől eltekinteni, de minden kis dologra féltékenység önt el, pl ha ir neki bármit is(programunkkal, munkával kapcsolatban )
2017. jún. 7. 21:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig ennek semmi akadalya. De nyilvan nem kell kebelbaratnonek lenni a lannyal, tavolsagot tartva de normalisan viselkednek Vele, mert nem erdemelne meg a g*ciskedest sem O sem pedig a parom es az O parja sem- nem mellesleg.
2017. jún. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!