Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tettek azzal a személlyel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tettek azzal a személlyel akit nem tudtatok elfeledni, már mint hogy csillapítottátok a hiányát?

Figyelt kérdés

Iszonyatosan hiányzik vki, aki bár nem volt a párom, de lehetett volna... Viszont ő se és a körülmények se párkapcsolat felé mutattak.

Ennek már több mint másfél éve. Viszont hiányzik, mindaz amit ő nyújtott nekem. Egyszerűen rengeteget adott nekem, első szerelem. Azóta se szerettem senkit, pedig párjaim voltak.


Mindig azt mondta h túl elfogult vagyok. Tény h bántottuk egymást, de vhogy mindig megbocsátottam neki. Bár fájtak a szavai, és még mindig.. De ő vhogy kell nekem. Viszont ő neki én nem, max alkalmi partnernek



2017. ápr. 29. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Én kigyógyíttattam magam a Stockholm-szindrómából.
2017. ápr. 30. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is igy jàrtam..hitegetett én feladtam mindent..azutàn se keresett majd lett vkim és hirtelen neki is ujbol kikerültek a közös képeik ..de mit vàrt tőlem vàrjak 10évig amig ők eggyütt éltek és neki volt aki ölelte akivel megtudta beszélni a napi dolgait de én senkivel sem..engem sok évnyi magànyba lökött és ha talàlkozunk még mindog hiteget :( hogy ne tudjak tovàbblépni..én hittem benne hogy közösek a céljaink de tévedtem ő csak jàtszott..
2017. ápr. 30. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Költőnő? ***** válasza:
100%
Mégis mit kellene mondani... ha logikusan végiggondolod, nem tisztel, mint nőt, mint embert. Ha vki annak ellenére vágyódik vki után, hogy az nem bánik vele jól, az lelkileg nem egészséges ember. Itt nem a személlyel kell kezdeni vmit, hanem saját magaddal.
2017. ápr. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!