Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen gyakori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen gyakori az, hogy valakinek egyetlen kapcsolata sincs egész életében? És mi miatt fordulhat ez elő?

Figyelt kérdés

2017. jún. 7. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Igen.

Csunya, balfsz, aszexualis aki sajnos nem talal illo part. qva onbizalomhianyos

2017. jún. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Pont ma olvastam egy statisztikát arról, hogy a felnőtt emberek kb. 3 %-a soha nem szexelt életében. Ami nagyjából fedésben lehet azzal, hogy sosem volt kapcsolata.

Tehát nagyjából ennyire gyakori: 3%.


Hogy mi miatt fordulhat elő.. eléggé változatos okai lehetnek, pl. annyira ronda az illető, hogy senkinek se kell, vagy pl. annyira önbizalomhiányos, hogy még akkor is elcseszi a lehetőségeket, ha konkrétan rámásznak, vagy egyszerűen csak úgy dönt, hogy neki nem kell szex, se párkapcsolat. De biztos van még több ok is.

2017. jún. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
4%
manapság ha valaki nem csinál ecsethajat az becopta
2017. jún. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

ezt dobta neki az élet.


Van, hogy csinálhatsz bármit, csak a sz@tg kapod az arcodba. Hosszú ideig ezt kapod, az élettől is elmegy a kedved, nem hogy a próbálkozásoktól.

2017. jún. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
Gyakorlatilag elég könnyű eddig az állapotig eljutni. Ha fiatalabb korodban nem vagy bulizós, jó eséllyel kapcsolat nélkül telnek el a diákévek. Utána meg már annyira bezárkózol, belső gátak alakulnak ki benned, hogy emiatt nem fogsz próbálkozni. Az évek elszaladnak, és inkább úgy vagy vele, hogy más dolgokba ölöd az energiát, és ezt a vonatot hagyod elmenni.
2017. jún. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Van egy falu ahol rengeteg ilyen pasi van, igazából érdekelne is van e valami összefüggés. Egyik udvarolt annó valakinek de .......Nekem 1 nagyon jó kapcsolat jutott 20-23,5 éves korom közt pár gyenge és 1 közepes (22 éves lány 5 éves kislánnyal). Ennek is 2,5 éve vége azóta 1 szex 2 emberrel csőröztem 5ször jött össze randi.
2017. jún. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is pl csak kalandjaim voltak. Mondták többen, ha nem jön össze akivel én szeretném, legalább kukázzak össze valakit. Mert az is jobb, mint egyedül. Próbáltam, de nem megy a színészkedés...26/f
2017. jún. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
Ha valakinek sosem volt es raadasul kozepkoru is annak vmi mentalis problemaja lehet.
2017. jún. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

akkor abba a 3%ba fogok tartozni.


#8 szerintem meg neked lehetnek mentális problémáid.

2017. jún. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Betegség miatt is lehet. A hapsik körében (jobban) gyakorik, de a nők körében fellelhető, csak ők talán jobban palástolják.
2017. jún. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!