Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy olyan fiút minden esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan fiút minden esetben lenéznek az emberek, akinek egész életében nem volt kapcsolata nővel?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon rondának születtem, így nekem nem lesz sosem. De úgy vettem észre nagyon sokan lenézik az ilyeneket. Annak ellenére, hogy tőlem független okok miatt alakult úgy. Sportolok sokat, hogy legalább a testalkatom jobb legyen, de az adottságaim ott is átlagosak, ráadásul nagyon magas vagyok. Nem kellene emiatt lenézni..nyilván nem választottam volna ilyen külsőt ha van beleszólásom.
2016. jún. 19. 16:04
 1/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
94%

Ezek számomra mind olyan háttérinfók, amik semlegesek. Embereket a visszatetsző viselkedéséért szoktam megvetni vagy lenézni.

Az hogy neked tengernyi szeretőd volt már vagy egy sem, ahhoz egy embernek van köze: a kiszemelt nőnek, de neki sem azonnal. Szóval nem kell reklámozni és akkor nem fognak beskatulyázni. Nagyon sok olyan férfi ismerősöm van akiről meg nem mondanád, hogy szűz vagy nehezen és későn lett párkapcsolata. Nincs az ember homlokára írva, és a legtöbb embernek csak addig bélyeg, amíg túl nem esik rajta.

2016. jún. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Nem, nem nézzük őket le! Nálunk felnéznek az ilyen fiukra, kikérik a tanácsukat, mindenhol szívesen látják őket, és udvariasan tiszteletes úrnak szólítják őket.
2016. jún. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem, a legtöbb esetben nem. Itt gyakorin csak a rinyálást fogod megtalálni, de ne hagyd, hogy lehúzzanak, és olyanná válj Te is! Ez a lenézés amúgy miben nyilvánul meg? Mmint a hétköznapokban, az életedben. Nem lehet, hogy inkább belülről fakad, Te érzed úgy, hogy "kevesebbet érsz", vagy "megérdemled, hogy lenézzenek"? Csak azért kérdem, mert pl. baráti körömben is több előnytelen külsővel "megáldott" férfi van (3-an jutottak most eszembe erről), és valahogy sose hallottam tőlük, hogy le vannak nézve... tudják ők, hogy sz..rabbat dobott a gép, de azért köszönik, megvannak, egyikük sem akar a kardjába dőlni. Pedig szoktunk ám beszélgetni sokat, sokmindenről. :P
2016. jún. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2-es nem akarlak elkeseríteni, de a papi nőtlenség nem azt jelenti, hogy szűznek kell lennie az illetőnek. A a cölibátus papi felszentelés utáni időre (és nyilván mikor az illető eldönti, hogy papnak tanul) vonatkozik.
2016. jún. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mibe kerül bekamuzni egy sztorit ha munkahelyen/társaságban szóba kerül a párkapcsolati téma? Arról meg nem is beszélve, hogy magas pasiként hogy nem sikerült felszedned legalább egy "colospasi-fetisiszta" csajt az számomra totál érthetetlen. Oké, hogy csúnya vagy, de csak a hülye nem tudja, hogy a nőket elsősorban az érdekli, hogy a pasi lehetőleg minél magasabb legyen (mert az imponáló és a barátnők csodálják és lehet csókolózás közben pipiskedni) és még ha csúnya is vagy, akkor is tudnak kompromisszumot kötni. Mert az, hogy én 24 évesen viszonylag helyes arcúként, de 170 centivel még sosem volt kapcsolatom és minden nő levegőnek néz, mert akkora vagyok, mint egy 14 éves kisiskolás lány, az gondolom nem szorul magyarázatra, de rajtad nem tudok elmenni. Vagy te eddig barlangban éltél, már ne haragudj, hogy ezt kérdezem? Képtelen vagyok elhinni és szerintem inkább nem veled van a baj, hanem az önértékeléseddel!
2016. jún. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egy magas embernek is ugyanúgy szükséges a sportos-izmos testalkat és a helyes arc, hogy vonzalmat keltsen a nőkben. Magában az ég világon semmit sem ér, akármennyire is másképp gondolod.
2016. jún. 19. 17:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy? Mert a magasság inkább előny nem hátrány egy pasinál. Ha meg sportolsz és helyesen kajálsz nem hiszem hogy rossz tested lenne (ha egyébként minden testrészed meg van és egészséges vagy) de nyilván a sportnak nem pár hónap alatt lesz eredménye, hanem ehhez évek kellenek, nem tudom mikor kezdted és hogyan csinálod. A másik meg hogy fontos a stílus, hogyan öltözködsz, milyen az összkép. Ezekkel elég jól lehet kompenzálni azt hogy nem helyes az arcod. A többi pedig már a belsőn múlik!
2016. jún. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyat aki ronda és nagyon magas, és neki is volt barátnője szóval neked is lehet, vannak alacsonyabb kategóriás nők meg olyanok is akik nem nézik a külsőt elsődlegesen
2016. jún. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
biztos vannak ilyen ítélkező parasztok, kiknek sz@r a magánéletük és irigykednek azokra akiknek nincs gondja ezzel, velük nem kell foglalkozni.
2016. jún. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!