Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezhet olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezhet olyan, hogy egy férfinak egész életében egy nővel van szexuális kapcsolata?

Figyelt kérdés
Mekkora a valószínűsége, hogy előbb-utóbb nem akarja mással is kipróbálni a szexet?
2011. dec. 29. 20:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Passz...

Valószínűséget nem tudok, de én tuti nem lehetek már ilyen.

2011. dec. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha szereti azt az 1 nőt, mármint tényleg úgy igazán jöhet Jessica Alba is.
2011. dec. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Evileg lehet.
2011. dec. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nem csak elvileg, de szerintem gyakorlatilag is van ilyen.
2011. dec. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 szamóca.. ***** válasza:
nem nagy rá az esély hoyg soha nem győz a kíváncsiság, de elméletben meg van. én meg gyakorlatias vagyok:D
2011. dec. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%
Gyakorlatilag? Na ne nevettessetek! Egy nőnél még el lehet képzelni hogy van annyira naiv hogy csak egy kell neki, de pasiként tutira nem normális az ilyen, aki meg sem tapasztalja a dolgokat, akinek mindegy.
2011. dec. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

22 évesen eddig csak egy barátnőm van, 6 éve. Soha nem is érdekelt más lány és most sem érdekel.

Mai fejjel azt mondom sosem fog és remélem is, hogy így lesz.

2011. dec. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Abban az esetben, ha mindent, de TÉNYLEG MINDENT megkap tőle az ágyban, és a nő nem hagyja el magát, nem hízik meg, stb. Így el tudnám képzelni. De nálam miután a szerelem elmúlt az első kapcsolatomban, rögtön előjött a kíváncsiság, a sima szeretet, ami esetleg megtartott volna, ha tapasztaltabb vagyok, nem tudott visszatartani.
2011. dec. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A nagyszüleim 16 éves koruk óta együtt vannak és soha nem voltak mással :) szerintem van ilyen, persze. Valaki megtalálja azt az embert akivel minden téren együtt tud lenni és van olyan aki keresgél, kíváncsi. Ennyi. :)
2011. dec. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem,mert a barátomnak én vagyok az első, lassan 7 éve vagyunk együtt és még csak 25 éves lesz.Elkezdtem attól tartani,hogy most már előbb-utóbb ki akarja próbálni mással is.
2011. dec. 30. 09:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!