Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Letezik, hogy megvaltozott?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik, hogy megvaltozott?

Figyelt kérdés
Nemsokaig voltunk egyutt a baratommal, es inkabb csak huza vona volt. O elni akart meg, en pedig hagytam. Fel evvel kesobb bejelolt, mindennap ramir. Mondta, ha barmiben segithet szivesen teszi, mivel voltak gondjaim igy a segitseget kertem, es segitett is. Mindig arrol erdeklodik, hogy vagyok, es sajnalja, hogy igy viselkedett velem. Sosem volt oszinte velem, tudtam a csajozasairol de o tagadta. Most az elmult egy hetben mintha kicsereltek volna, elmondott mindent, az akkori es az utanam valo noket, tobbszor leirta, hogy valtozott es szeretne jova tenni. Vajon oszinte lehet? Tenyleg megbanta? Vagy megint jo pofara akar ejteni? Azert is fura ez a nagyon nyitottsaga mert o nem ilyen ember, es csak azert hogy valakit megf*kt*ssen nem fog megnyilni.
2017. jún. 8. 05:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom, hogy őszinte-e, de megtette az első lépést az állítása bizonyítása felé amire neked reagálnod kell, mivel most nálad a labda. Ezt mi nem fogjuk tudni neked ennyiből megmondani. Mérlegelned kell és esélyt adni vagy nem adni.

30/f

2017. jún. 8. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek változnak. Lehetséges, hogy meggondolta magát. Miért ne tehetné? Nem is ez a fő kérdés.

A te kérdésed inkább ez: "Meg tudom-e adni a bizalmamat ennek az embernek újra?"

2017. jún. 8. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszonom mind a kettotoknek, igazatok van. A kerdes tenyleg az, hogy tudok e bizni megegyszer benne. Az eselyt lehet megadom, de tavolsagtarto maradok. Mind a kettotoknek ment a zold kez :)
2017. jún. 8. 06:37
 4/10 anonim ***** válasza:

Én leszærnám. Tudod kit érdekel, hogy meggyónta, hogy kivel kefélt mellettem és utánam?!

Mi van? :D


Ez csak neki jó, kibukott belőle, lelkiismeret furdalása volt, ezért rád ömlesztette az egészet, de ez nem jelenti azt hogy fikarcnyit is szeretne vagy tisztelne. Vannak rendes hapsik akik nem szórakoznak veled, nem kell várni, hogy megváltozzon mert eleve gyárilag jól van beállítva.

2017. jún. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egy esélyt talán kaphat, ez kizárólag rajtad múlik! Azért a helyedben én nagyon-nagyon nyitva tartanám a szemem, és a legkisebb gyanús stiklire vége a újra-bizalomépítésnek!

Az az egy biztos, hogy rengeteget kell beszélgetnetek. Bízz magadban, hogy képes vagy megérezni, ha nem őszinte veled!

2017. jún. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azért a nagy megváltozás sem megy végbe pár hét-hónap alatt! De rövidesen látszani fog, hogy komolyan gondolja-e vagy sem. Legyél következetes vele! Ha esetleg mégsem úgy sülnének el a dolgok az a lényeg, hogy ne okozz csalódást saját magadnak.

Várd ki, hogy ez a nyitottság valóban tartós-e? Az emberek nagyon oda tudják tenni magukat egy rövidtávú célért (főleg, ha a lelkiismeretüket akarják csillapítani), de hogy hosszútávon is képes állni a szavát, ez a nagy kérdés.

2017. jún. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Annyira orulok, hogy feltettem a kerdest. Koszonom mindenkinek. 3. Mellettem nem kefelt felre csak tobb not fuzott, nem mentseg, csak ez kicsit masabb. Igen resen leszek, es a legaprobb stiklinel lepek. Nem gondolok tobbet ebbe a dologba, igy pedig nem fog "meglepetes" erni.
2017. jún. 8. 08:53
 8/10 anonim ***** válasza:
Én egyszer hitelt adtam egy ilyen ember szavainak, akkor is becsapott. Akkor megtanultam: kutyából nem lesz szalonna.
2017. jún. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én adnék még egy esélyt neki, persze csak óvatosan, fokozatosan lépj vissza ebbe a szituációba.

Egy esélyt mindenki megérdemel, ha eljátssza akkor meg tudod, hogy nem megbizható soha többé :)

2017. jún. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagy megváltozás pár hétig fog tartani.

De ne legyen igazam...

2017. jún. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!