Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik h ennyire megváltozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik h ennyire megváltozott az exem?

Figyelt kérdés

Azt tudni kell, kb 4 hónapja tőrtént a szakítás, én léptem meg úgy éreztem ez jobb lesz idővel mind2-nek. Nem müködött már..de ugy léptem meg h szerettem. Nagyon rosszul váltunk el, én próbáltam vele emberséges lenni, de benne nagyon feljött az önvédelem..flegmaság stb...utánam összejött egy sráccal..amiről nekem be is számolt...de aztán irta, h szakitott vele mert nem birt vele lenni, engem szeret.

Majd irogált nekem h nem tud élni nélkülem, nagyon hiányzom neki....mivel még én is szerettem irtam neki h ha van kedve találkozzunk, erre már azt irta..inkább nem, csak meg volt azokban a napokban gyengülve. Részemről ennyi volt, onanntól egyszer nem kerestem...


Azótta nem volt barátja...majd nem rég irt h szeretne eljönni egy bulimba (dj vaok) merre leszek, mert h szerinte jó dj vaok. El is jöttek..mikor bejöttek még senki nem volt..szinte csak ők..eléggé izgult vagy nem tom...büszkeséget mutatott. Én odahivtam...mosolyogva odaszaladt.. Majd megöleltem megkérdeztem h van....ennyi volt. Majd buli közben sokat nézett mosolyogtunk egymásra..majd látta h lányok vannak körülöttem ölelgettek. Ezután...azt vettem észre h rámászott egy pasira...ő kezdeményezte a csókot mident...szabályosan nyomult rá.. A pasi semmi érdeklődést nem mutatott felé...de még szép h bele ment.majd egy kis időre el is tüntek...azelőtt elsem tudtam volna képzelni h ő egy pasira rányomulna..abszolut nem ilyen. Az egyéjszakás kalandot szintén el sem tudtam volna képzelni róla...bár ki tudja miért mentek ki. Miért viselkedett így? Vagy ilyen lett?...


2011. febr. 7. 12:38
 1/4 mex1313 válasza:
Nem hiszem,hogy ennyire megváltozhatott volna...Szerintem,mivel látta,hogy te körülötted csajok lépnek fel,hát gondolta ő miért ne tegye ezt,így hát egy pasiba fojtotta bánatát...de szeret szerintem,csak féltékeny volt,és így vezette le...
2011. febr. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is csak válaszreakció volt arra, hogy körülötted meg egy rakás csaj zsibong. Féltékenység...Jobb lenne ha megbeszélnétek ezt a dolgot kettőtök közt. Én lány vagyok, engem is hagytak el, tudom milyen érzés, főleg hogy szerettem aki elhagyott...hát én sem bírnám nézni, hogy nyomulnak rá...

sztem a volt b. nőd, ugyanaz aki volt.

2011. febr. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

én szerettem volna a jó viszonyt megtartani kettőnk közt...mert sok mindenen átmentünk ketten. Arról már nem is beszélek h ő sosem keresett, hatalmas büszkesége volt. és én (

részben ebbe is belefáradtam). Szakitás után is volt h felhívtam de elkezdte ecsetelni h van egy pasii és h mennyire örül neki h találkoznak..aztán már ugy voltam mivel szerettem és rosz volt ezt hallgatni..ezért én nem fogom a tel számlámat sem időmet pazarolni tovább rá, h hallgassam a pasi ügyeit...én fejemben meg sem fordult soha h ilyeket meséljek neki főleg h tudom h viszont szeret. ...kiváncsi voltam a véleményetekre.

2011. febr. 7. 13:08
 4/4 anonim ***** válasza:

hát nem tudom mért dobtad, ha szeretted

amúgy szakítás után te is megváltoznál,

a csajok meg nem azért rajonganak körül feltétlen, mer olyan jó pasi vagy, hanem mert DJ vagy és ismernek és ez olyan menő, ha komolyan akarnánk tőled valamit azok a lányok, akkor zavarná őket, hogy rajtuk kivül sok lány ölelget téged, aki szeret az meg féltékeny, és ha látja h te nem szereted, akkor szomorú lesz és nem jön össze veled, max próbál féltékennyé tenni, szerintem az exed nem vígasztalódni akart csupán, hanem téged féltékennyé tenni.

nem tudom mennyi önbizalma van neki. Lehet nem is téged szeret, csak hiányzik neki egy kapcsolat, vagy a megszokás. Ha barátok maradnátok, vagy csak szexre járnátok össze lehet nem zavarná. Vagy ha tudja h neked nincs senkid, akkor máris nem kellenél neki, főleg h szerintem már nem bízik benned annyira, félne ha összejönnétek megint kidobnád. De lehet csak azért jönne veled össze, hogy ő dobjon téged, és neked okozzon bosszúból szenvedést.

2011. febr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!