Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, őszintén! Nektek mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, őszintén! Nektek mit jelent, ha azt mondjátok egy pasi külsejére, hogy nincs vele gond?

Figyelt kérdés
Azt, hogy "másnak biztos jó lesz" vagy azt, hogy "nekem is jó lenne"?
2013. júl. 14. 20:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem csúnya, de annyira én nem is lelkesedek érte.
2013. júl. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Másnak jó lesz. Lehet, hogy jó lenne nekem is, nálam ez inkább azt jelenti, hogy külsőre nincs vele gond, de van valami "belül", ami nálam nem gyere-be kategória, vagy valami, ami mégis kizárja.
2013. júl. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy nincs vele gond.
2013. júl. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy diplomatikus megjegyzés arra vonatkozóan, hogy abszolút nem jössz be nekik. Legalábbis én pasiként erre tudok gondolni, mert nekem is sokszor mondogatták már ezt. Valószínűleg nem akarnak megbántani téged, ezért így nyilatkoznak.
2013. júl. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
utolsó, pontosan. nincs vele gond = nem ég a pofám ha végigmegyek vele az utcán, de ha belegondolok hogy hozzám ér, akkor a hideg ráz. másnak jó lesz, de nálam esélye sincs.
2013. júl. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hogy rendben van a srác külsőleg... semmiképp sem mondanám azt rá, hogy csúnya, ronda, vagy fúúúj.

De nem biztos, hogy nekem attól még kéne.

2013. júl. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Akkor meg minek ez a duma, hogy nincs vele baj, ha nem is kéne? Utolsó álszent retkek vagytok. :)
2013. júl. 14. 20:39
 8/13 anonim ***** válasza:
Azt, hogy egy X5ösből szálna ki, akkor benedvesedne tőle a punc'm
2013. júl. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem azt, hogy ha normális a pasi, lenne esélye.

N

2013. júl. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Álszentség lenne? Én úgy gondolom, hogy ha valami hidegen hagy, de nem tartod visszataszítónak, akkor azzal önmagában véve márpedig nincs gond, de nem való hozzám. Nem a külsejével van a gond, hanem azzal, hogy nem passzol valamiben az ízlésemhez, ettől még nem hiszem, hogy azt kéne mondanom, hogy egy utolsó retkes szutyadék, mert vagy azt akarom, hogy ágyba vigyen, vagy a legalja, nincs átmenet... Hogyne lenne...
2013. júl. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!