Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Milyen szakmájú nőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen szakmájú nőre tudtok felnézni?

Figyelt kérdés
Úgy értem ahogy a nőknél nagy előny ha a pasi zenész,színész vagy esetleg orvos. A nőknél mi az amire büszkén tekintenél?

2017. jún. 8. 16:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Nekem az a megfigyelésem, hogy sok esetben hasonló szakmájú illetőt keresnek, mint amilyen a felmenő volt. Pl. ha valakinek az anyja pl. tanár volt, akkor lehet, hogy talán jobban kinyitja a szemét a tanár-növendékek felé. Ez persze nem mindig van így.
2017. jún. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Egyébként embere válogatja. Valaki direkt butábbat akar, mint ő, valaki viszont nem akar ostobával összeállni.
2017. jún. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%

Én már annak is örülök ha dolgozik.

A félreértés elkerülése végett, a munkahelye van nem egyenlő azzal hogy dolgozik. A legtöbb helyen a trécselés, dohány- és kávészünet a leggyakoribb elfoglaltságuk amikor éppen nem a férfi kollégákat hátráltatják a munkájukban.

2017. jún. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Itt van egy orbitális különbség a nemek közt, és manapság ezt nem akarjátok érteni sokan. Én a falra mászom, mikor ismerkedésnél egy csaj zúdítja rám az ilyen jellegű eredményeit. Marhára nem izgat, vagy legalábbis huszadrangú kérdés, a randi nem állásinterjú. Sokkal inkább fel tudok nézni egy "egyszerű" csajra, akinek helyén van az értékrendje mint egy olyanra, aki bár hatalmasra ugrott a multis ranglétrán, de valójában egy romlott lélek. Szóval nem igazán szempont.
2017. jún. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mérnök(!), programozó, orvos, jogász (esetleg), vagy valami olyan egyéb diploma, amit nagyon nehéz elérni. Az első kettő a gondolkodásmód miatt főleg. Fontosabb egyébként, hogy rendes legyen a nő, kevesebb jólelkű nő van, mint képzett.
2017. jún. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
#4-essel értek egyet. Minket, férfiakat általában teljesen hidegen hagy, hogy a nő mit dolgozik. Nem a munkáját szeretjük, hanem a személyiségét. Valahogy, nem láttam még olyat, ahol a férfinak az elvárásai között az a tipikus női szöveg lett volna, hogy a nő tegyen a karrierjéért, legyenek tervei, legyen jó munkája és hasonlók.
2017. jún. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, pedig sok férfinek fontos hogy értelmes, okos barátnője legyen aki ért is valamihez. :P
2017. jún. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
#7: Igen, az okos és értelmes elég sok embernél elhangzik. Az értsen is valamihez csak annyit jelent, hogy ne akarjon a másik nyakán élősködni. :D De, még így is sok nő panaszkodik, hogy a buta és semmittevő lányokat szedik fel helyettük.
2017. jún. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

olyan szakmájúra, aki előrébb viszi a világot, és itt nem a papír a lényeg, mert lehet akár mérnök valaki, de ha közben még is a chunching gyárban tervez fantomgerincműtét gépet amit nyugdíjasoknak adnak el "bemutatókon" akkor ugyanúgy 0-nak tartom.


Pl orvos, tudományos kutató, olyan szociális munkás aki tényleg az embereknek segít, pilóta, buszvezető, jó zenész, stb


Az hogy milyen papírja van, hidegen hagy.


De simán arra is büszkén tekintenék, aki tisztességes (nem kormánypárti "tisztesség"-ként értendő), korrekt, empatikus, és ha tud segít másoknak, nem kell ehhez munkahely.

2017. jún. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem is a diplomára gondoltam,és nem arra hogy ismerkedésnél fontos-e vagy sem,hanem hogy a férfiaknál ösztönösen előny-e esetleg a gondoskodással kapcsoaltos,nőies tevékenység,vagy inkább az tetszik ha hozzájuk hasonló feladatokat végeznek. Mert például a barátnőm ápoló,és erre sok pasi rögtön beizgul hogy húú nővérke,egyenruha meg gondoskodik rólad,meg behozza a reggelit,meg hasonló sztereotípiák.
2017. jún. 8. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!