Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 35 éves kora körül- a húszas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves kora körül- a húszas éveihez képest-miben változik egy f. fi igénye, elvárása, értékrendje, mitől tud felnézni egy nőre, mit keres egy nőben, mik a vágyai egy komoly kapcsolatban? Ha lehet csak 35 körüli férfiakhoz szól a kérdés.23/N

Figyelt kérdés
2015. okt. 1. 13:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Személyiségfüggő... viszont azok a harmincöt feletti férfiak, akik 23 évesekkel állnak szóba, azoknak elsősorban a fiatalság és a külső a mérvadó, mert a saját öregedésüket szeretnék megállítani a fiatal partner révén.

Az érettebb 35 felettieknek olyan tulajdonságok számítanak, mint az önállóság, az elfogadás, gyengédség, az, hogy a nő képes legyen kommunikálni a kapcsolatban, hogy magas szexuális kultúrája legyen, stb.

2015. okt. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

"mert a saját öregedésüket szeretnék megállítani a fiatal partner révén"

Ez hülyeség. Egyszerűen a fiatal vonzóbb. Itt van ez a felmérés, nézzétek a két diagramot! Meghökkentő?

[link]

2015. okt. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,igen,én az utóbbi verziót észlelem,már csak egy kérdésem van;mindezt,ha megtalálja 35 éve f.fi egy huszonéves nőben, a korkülönbség zavarhatja?
2015. okt. 1. 13:58
 4/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat,én a legelső válaszra reagáltam.
2015. okt. 1. 14:00
 5/14 anonim ***** válasza:

# 2: Akkor most olvasd el újra a kérdést, az általad belinkelt cikket és azt, amit írtam...

A cikk arról szól, hogy a férfiak milyen korú nőket tekintenek KÜLSŐRE vonzónak. Kiderült, hogy a húsz év körülieket. Én meg azt írtam, hogy ha egy bő harmincas férfi huszonéves nőt választ társul, akkor neki elsősorban a KÜLSŐ számít. (Nem a belső értékek, a nő életmódja, személyisége, stb.)

Ezt a cikk pont alátámasztja, nem cáfolja. De a kérdező arra kíváncsi, hogy KOMOLY kapcsolatra mi alapján választanak a bő harmincas férfiak.

2015. okt. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%

# 3: Nem lehet általánosítani. Kevés olyan párt ismerek, akik ilyen felállásban jöttek össze, és tartós maradt a kapcsolat. (Úgy értem, van olyan, ahol a nő azt hiszi, hogy megfogta az Isten lábát, de a férje már évek óta fiatalabb csajok után kajtat folyamatosan.)

A nagy korkülönbséggel létrejövő kapcsolatokban, amik hosszú távon is működőképesek, általában a fiatalabb fél is inkább 30 körül van. (Addigra már tényleg stabil, felnőtt, érett személyiség alakul ki. Annál korábban lehetetlen, még ha azt is gondolja magáról valaki, hogy érett, a szociális fejlődésnek megvannak a maga szakaszai, és teljesen más jellemző a fiatal felnőttkorra és az érett felnőttkorra.)

Nem állítom, hogy nem létezik olyan érett, késő harmincas férfi, aki ne tudna stabil párkapcsolatot kialakítani egy kora huszonévessel, de ez mondjuk 1000-ből egy... és túl sok kockázattal és csalódással jár megtalálni pont azt az egyet.

2015. okt. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Azért ez a belinkelt cikk is borzasztó tanulságos. Lényegében a férfiak többségének 50 éves korig bezárólag az a lényeg, hogy fiatal és dugható nője legyen. Semmi más. Ennek tükrében tetszik, hogy itt az az általános vélekedés, hogy a nők a felszínesek.


Amúgy bár nem férfi vagyok, de barátom 30 éves, azt mondta, mikor ezekről beszéltünk, hogy neki az a fontos, hogy a nőnek legyen tapasztalata minden téren (munka, szex, külön élés, kapcsolatok, hobbik, ügyintézés), ne legyen otthon élő életművész, aki lényegében kitartott akar lenni, sportoljon és legyen életkedve, ne otthon üljön. Körülbelül ezek, a szokásos kedves aranyos dolgokon felül.

2015. okt. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ebben érintett vagyok.

Nagy a korkülönbség.

Akkor lehetne érett felnőtt személyisége egy 23 éves nőnek, ha 23 évesen már régóta önálló életet tudna élni ami megedzené a felnőtté válásra. Lehet, hogy van ilyen, de szerintem ritka mint a fehér holló. Nem tudom elképzelni, hogy a párom helyett az anyja mosson, főzzön, vasaljon, takaritson meg egyebek. Vagy ezek közül akár csak az egyikhez is lusta legyen és a szüleivel csináltassa. Én nem nevelője szeretnék lenni, és nem is a pasája, hogy helyettem csináljon mindent, csupán fontos, hogy kiegészitsük egymást. Nincs szükségem cselédre mert hosszú évek óta gondot viselek magamról, de ha komoly társat keresek akkor értsen a házimunkához, főzéshez, hogy lássam, hogy pl. alkalmas anyai szerepre. A személyiségében pedig a visszafogottsága tudna megnyerni. Öltözködésben és a tátsasági megnyilvánulásaiban mennyire kihivó vagy visszafogott. Ez is egy szempont. De ódákat lehetne irni.

2015. okt. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
"#3" válaszra reagálnėk, rosszul tettem,de füllentettem:-) , én 27 v.ok.,ő 37. Csak nem szeretném, ha rábukkanna ő v. egy ismerőse a saját történetünkre itt. Ìgy már más a felállás? Ha a nő 30 felė közelít,akkor elképzelhető komoly kapcsolat a korkülönbség ellenére?
2015. okt. 1. 14:53
 10/14 anonim ***** válasza:

# 9: A komoly kapcsolat NEM kor függvénye, hanem a két ember személyiségéé, és hogy mennyire passzolnak össze. Csak a kor alapján nem lehet megmondani.


Egyébként mi van, ha itt felsorolnak olyan tulajdonságokat, amik rád nem jellemzők? Akkor megjátszod, hogy olyan vagy, amilyen nem vagy? Olyan társat keress, aki elfogad olyannak, amilyen vagy, az összes erényeddel és hibáddal együtt, aki azt értékeli, amilyen vagy, és nem a saját elvárásainak akar megfeleltetni. Ugyanis ebből lehet komoly kapcsolat!

2015. okt. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!