Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Láttátok már hányni a párotokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttátok már hányni a párotokat?

Figyelt kérdés
2017. jún. 8. 23:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem.

És ő se látott.

2017. jún. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért, erre gerjedsz?
2017. jún. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
XD :D
2017. jún. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

2#

Emlékezz. A GYK-n minden ember gerjed valami fszságra, legyen az bármi. Itt minden előfordul.

2017. jún. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hosszabb kapcsolatban/házzasságban előfordulhat.
2017. jún. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Én igen,mikor be volt állva...bizarr,meg sajnáltam is h rosszul érzi magát,de mivel tudtam h nem beteg,elmúló állapotról van szó,kicsit azért bejött,piszkálta a fantáziám-de sajnos vele nem lehet kiélni ilyen vágyakat...mással megpróbálnék egyszer egy ilyen hányás szexet,ő engem úgy hiszem még nem látott.
2017. jún. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem latott mar a parom, sot meg fel is takaritott utanam, mert el is ajultam utana, nagyon meg volt ijedve szegeny, hogy meghalok.
2017. jún. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, lattam. Nem is egyszer.
2017. jún. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nemrég, pedig nem is ivott sokat, két körsó sörnek sem felelt meg a mennyiség, de aztán még vonatozni kellett hazáig. A meleg meg a zötykölődés teljesen kikészítette.

Lehámozta a cipőjét, aztán alighogy betuszkoltam az ágyba, mászott is ki a klotyóra és taccs.

Két hányás között majdnem elsírta magát, úgy szégyellte, én meg nem győztem nyugtatni.

Meg is jegyezte másnap 4-5 felé, mikor megreggelizett, hogy iszonyat ritkán rúg be, de akkor nagyon.


Ám ő is látott engem, szintén söröztünk és én sem ittam sokat (egy üveggel), de az már hazafelé ki akart jönni, aztán otthon ahogy elaludtam (egy pillanat alatt, pedig nem akartam) ki is hánytam mindent, ő épp odaért a lavórral meg fogta a hajam.


Szívás, ez van, de ettől nem ábrándultunk ki egymásból :)

2017. jún. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én láttam a páromat igen, elkapott egy csúnya vírust és elég sokat hányt szegénykém.

Alapból nagyon irtózom az ilyenektől, de ott akkor nem tudtam magára hagyni, ott voltam mellette végig...

2017. jún. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!