Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól tettem hogy elhajtottam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem hogy elhajtottam, vagy hül. Ye voltam mert kihagytam egy ismerkedési lehetőséget? 22/L

Figyelt kérdés

Már egy hete történt. Este mentem haza és oda jött hozzám egy részeg srác. Nem volt matt részeg,de azért làtszódott rajta. És elkezdett velem beszélgetni. Én meg kedvesen elhajtottam 2 perc utàn, mert hogy ugye részeg volt. Mondtam neki hogy ne igyon többet. Kedvesen megköszönte a tanàcsot és olyan boldog-szomorú mosollyal elment.

Vajon jól tettem hogy elhajtottam? Mert egyèbként kedves volt, ráadásul kinézetre pont az ideálom. Ha nem lett volna részeg, tuti ismerkedtem volna vele. De lehet hogy józanul ő nem ismerkedett volna velem :( nem vagyok egy csúnya làny, csak a tipikus szürke kisegér, akit nem vesznek észre. Viszont ha észre vesznek, akkor rögtön felszabadulok és nagyon vidàm, mosolygós leszek.

Egy hete eszem ezen magam, hogy nem kellett volna elhajtani azt a srácot...


2017. jún. 11. 22:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ezek szerint nem kellett volna:)
2017. jún. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem mindegy most már? Ennyi, majd jön a következő akit nem hajtasz el.
2017. jún. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha beszélgettél volna vele tovább, addigra kijózanodott volna :D nem tudom én, hogyan reagáltam volna, de ezek szerint nem tetted jól, hiszen egy hete ezen rágod magad. Tudod ki ő, ismered amúgy látásból, próbáld megkeresni.
2017. jún. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Biztosan. Csak hát fényévente egyszer történik ilyen...
2017. jún. 11. 22:26
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem ismerem làtásból. Màrmint most làttam először. És hát ez Budapest. Kicsit nehéz lenne megtalálni valakit.
2017. jún. 11. 22:27
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor fél év múlva okosabb leszel.
2017. jún. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Engem is elhajtanál, ha megszólítanálak?
2017. jún. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az attól függ 7-es, hogy mennyire vagy részeg :D
2017. jún. 11. 22:51
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Írd ki pesten hallottamba, hogy keresed azt a srácot :D
2017. jún. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nyugi... öt-tíz év és annyi ilyen elcseszést csinálsz, hogy föl se tudod majd őket sorolni.


Az Élet egy ilyen.

2017. jún. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!