Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy pasi miért írkál egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi miért írkál egy nagyon csinos és értelmes csajnak, ha nem hívja el randizni, találkozni? Ennek mégis mi értelme?

Figyelt kérdés

főleg a fiúk véleménye érdekel, de csajok ti is írhattok.

Az egyik barátnőmmel kapcsolatban érdekel a dolog. Egy dekoratív, közvetlen, értelmes lányról van szó.

Elég sokan szoktak neki írni facebookon, van hogy hetekig hónapokig írosgál valakivel, viszont a töredéke az aki el is hívja egy randira, találkozni. És valahogy nem értem a logikát benne, mert nem hinném hogy barátkozni akarnak. És miért írkál a srác hetekig valakinek ha nem hívja el, de még találkozni sem?


2017. jún. 11. 23:45
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. voltak nagyon hasznosak, mostmár értem :D
2017. jún. 12. 01:03
 12/15 anonim ***** válasza:

Mert unalmas vagyis értsd úgy, hogy nincs meg benne az a plusz amire az ember fia épp vágyik. Viszont, mivel szép ezért nagyon keresik benne.

Nálam legalábbis ez így működik. Közben meg élvezem, hogy amúgy jó lennék nála. Csak kár hogy kiderült, nem az "esetem".

2017. jún. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Talán mert tényleg csak dumálgatni akar vele és ennyi?

T'od senkit nem kötelező ám randira hívni.

2017. jún. 12. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem is újdonság nőként az infó. Jó ez a topic.:)
2017. jún. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mert félnek. Ha nem látják a lányon a hasonló szintű szimpátiát kimutatását, akkor szinte már magukat küldik el a francba fejben. :D

Élőben pedig sokkal viccesebb ismerkedni.

2017. jún. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!