Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az a nő, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az a nő, akinek nincs önbecsülése és utálja magát jobb, ha szándékosan lepattint magáról minden férfit?

Figyelt kérdés
2017. jún. 12. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Környezetet kell váltania annak a nőnek, mert nem a megfelelő emberekkel van körülvéve.
2017. jún. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok, próbáltam ismerkedéskor a jelenlegi páromat lepattintani, de nem hagyta magát. Mindenben támogat, segíti az önbizalmam, nagyon szerencsés vagyok, hogy végül nem martam el magam mellől. Persze nem támaszkodom rá, magamtól is igyekszem fejlődni. Szóval saját példám alapján ez nek jó hozzáállás, mert így soha sem fogsz változni.
2017. jún. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A legrosszabb ***** válasza:
Személy szerint nem tudnék mit kezdeni ezzel a nőtípussal. A társa akarnék lenni, nem az apja, nevelője, tanára, dajkája, kiképzője stb. Úgyhogy engem nem lenne nehéz lepattintani magadról, ha rád hajtanék...
2017. jún. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2-es, azt tedd hozzá, hogy egy stabil és megbízható férfi van mellett, nem csak ugráltató, játszadozó, majd lepattingtó. Nagyon ritka mostanában az ilyen férfi és örülök, hogy támaszt tudott neked nyújtani.
2017. jún. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!