Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, szerintetek hogy néz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, szerintetek hogy néz ki egy átlag alatti nő?

Figyelt kérdés
Képpel,ha lehet.

2017. jún. 12. 19:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem az említett hölgyet. Szerintem szép. Ha ő az átlag alatti, akkor nem is tudom rólam mit gondolhatnak ... :(
2017. jún. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
95%
Krasznai Tünde tényleg nem szép, csak jó ruhákat adnak rá, be van lőve a haja, smink stb. Ha ezt mind leveszed róla akkor kapsz egy Paraszt Julcsát. Ez a nő nem szép, csak meg van csinálva, és amikor egy férfi átlag alattinak titulálja akkor nem a körítést kevesli, hanem a körítés nélküli produkciót.
2017. jún. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
84%

"egy férfi átlag alattinak titulálja akkor nem a körítést kevesli, hanem a körítés nélküli produkciót."


Így van. Ez ízlés kérdése. A nők szemét nagyon meg tudja vezetni smink, a ruha, a frizura.


Férfiből is van ilyen, meg van akit ez nem érdekel.


Én például a hajra, sminkre, ruhára egyáltalán nem mozdulok, a természetes bájra annál inkább


(volt egy lány barátom, a testét minden téren teljesen elhanyagolta, viszont mindig a legújabb trendeknek megfelelő ruhát, sminket hordott, és nem értette, hogy miért nem kell sok férfinek, miért azt a lányt választják, aki talán még sminkkészletet sem látott)

2017. jún. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
88%

Egyébként a másik érdekes, hogy a nőket általában erősebben befolyásolja a jelen szerintem a férfiakat meg az, hogy mi lehetne belőle.


Egy nő azt látja, hogy MOST milyen a másik haja, ruhája (nem csak nőknél, hanem férfiaknál is)


Férfiként meg azt látom, hogy egy kicsit másik frizurával, egy másik szemüvegkerettel milyen csodás nő lenne belőle (és ezt több férfi ismerősömtől hallottam már, mikor nőket véleményeztünk)

2017. jún. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
23%

Átlag alatti:

[link]


Átlagos:

[link]


Átlagon felüli:

[link]

2017. jún. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
75%

2-es vagyok.

Lányok, akik most megijedtetek! Szerintem az utcán látható nők bő 3/4-e szebb KT-nél (ezért is őt említettem). Nagy valószínűséggel ti is azok vagytok, úgyhogy emiatt ne legyenek álmatlan éjszakáitok!

2017. jún. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Rondan.
2017. jún. 13. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!