Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 41 eves no ket gyerekkel hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

41 eves no ket gyerekkel hol talalhat pasit? Talalhat egyaltalan?

Figyelt kérdés
Apuka epp most adja be a valopapirt le akar lepni. Gyerekeket vinne de persze nem tudja. Akkor en anyuka maradok egyedula ket gyerekkel orokre? Vagy van eselyem valakit talalni aki sosem hagy el? Sajnos rossz lora tettem!!! Faj a szivem es erdekel orok maganyra vagyok e itelve a ket gyerekkel vagy leszek e meg valaki aki szeret es en is szerethetem! Nem most a vallas utan hanem kesobb!!!
2017. jún. 13. 00:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
36%

Ha még most is vonzó vagy akkor szexpartnert könnyen találhatsz elég széles korosztályból. Komoly kapcsolatba szerintem egy ideig ne vágj bele.

Párt meg találhatsz közben is és addig is jól érzed magad, nem fásulsz be ami a pasiknak vonzó.

2017. jún. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
31%
Szeretőt, barátot simán találhatsz. Olyan férfit, aki boldogan felneveli a két gyerekedet, és elvesz feleségül, azt már bajosabb lesz.
2017. jún. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Lazy Lover ***** válasza:
0%
+2
2017. jún. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Azert van par ismerosom aki elvalt ket gyerekkel es

Talaltak pasit csak azt nem tudom megis hol

Merte kellene keresni. Most

Meg nem keresek csak probalom magam valamivel

Feltuningolni, meg le vagyok torve mint a bili fule!

De nem tudok mit tenni nalla elmult.... erdekes o mondta

Mindig igy szeret es ugy szeret en nem momdtam csak ritkan es je.... akinak csak a szaja jart annak az erzesei szart sem ertek!

2017. jún. 13. 01:51
 5/18 anonim ***** válasza:
16%
Ha eltartod a hapsit akkor persze!
2017. jún. 13. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%

Általában munkahelyen találnak párt....

En nem tudtam, nem akartam beilleszteni az időmbe. A kisfiamra akartam teljesen koncentrálni. Úgy ereztem, nem szeretnék elvenni időt tőle az ismerkedés alatt. Meg nem is igazan bíztam, bízom, hogy tudna engem v en vkit újra szeretni 40 felett. Persze jo lenne, egy kedves, szerető, odaadó férj... De már nem bízom...

2017. jún. 13. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%

Ne higyj az itteni kisfiúknak!

Természetesen találhatsz. Miért ne találhatnál? Ha továbbra is csinos, igényes maradsz akkor minden lehetséges.

És lesz olyan, aki a gyerekeket is elfogadja.

Volt már erre precedens az életben.

Megkérdezhetem, hogy miért váltok? Megcsalt?

2017. jún. 13. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
67%

A legtöbb nő ismerősöm, aki elvált, 1-2 éven belül talált párt. Van, aki társkeresőn, van, aki munkahelyen, ismerős által, vagy a gyerek edzésén.

Nem kell elkeseredni egyből. :)

2017. jún. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
43%

A párommal társkeresőn találkoztunk, szerencsére nyitottan állt hozzám. Kifejezetten idősebb párt kerestem, a korombéliek komolytalansága miatt. Jóllehet, a legtöbben maximum szexre keresnek ennyi idősen negyvenes nőt, én nem az átlagot erősítem, komoly a szándékom. Lassan egy éve együtt vagyunk. Ha nincs társkereső, az életben nem találkozunk. A munkakörömben nincsenek nők, a szórakozóhelyeket rühellem és utcán elvből nem ismerkednék.


26/F és 40/N

2017. jún. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
27%
Ismerek olyan párt, ahol a nő 42, a férfi meg 28, házasok és van 2 pici gyerekük meg a nő előző hazasságából született fiát is együtt nevelik, akit imád a férfi. Az én környezetemben minden egyedülálló anyuka talált új párt.
2017. jún. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!