Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány szexuális partner számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány szexuális partner számít soknak szerintetek huszonévesek esetében? Előfordult olyan, hogy a túl sok volt partner taszított el titeket a kiszemeltetektől?

Figyelt kérdés
Mennyi az a szám, ami felett az embert könnyűvérűnek vagy csapodárnak bélyegzik?

2017. jún. 13. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem fordulhat elő. Finnyásabbpartnernél le kell hazudni a partnerek számát.
2017. jún. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem 10 év alatt, ha egy kezén meg tudja számolni, az még nem ribi és nem link alak. Utána már azért kattog rajt az ember, hogy vajon miért.

30/f

2017. jún. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem fordult elő. 50 felett.
2017. jún. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lett volna aki 500 felett jart na az nekem mar kizart.

A paromnak a mostaninak 10alatt volt, ez okes :-)

2017. jún. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
Számomra egy huszonéves nőnek 5-nél több az sok. Bár tudom, hogy milyen lepontozás jár itt egy ilyenért a 19 éves átlagban 8 partneres lányoktól.
2017. jún. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően az ismerkedés során kicsit később veszem elő ezt a témát, mire már megismertem egy kicsit (és ő is engem, merthogy én sem teljesen vagyok ártatlan :D ), és addigra ez egy olyan kis mellékes apróság lesz, ami nem tud elriasztani- ha meg a személyiségének egy folyománya, hogy millió meg egy partnere volt, addigra az úgyis kiderül anélkül, hogy tudnám a fix számokat.


Egyébként nekem nincs konkrét szám a fejemben, hogy mennyi partner számít soknak- most ha azt mondom, hogy ismerkedek egy férfivel, aki tizenévesen meg korai húszas éveiben minden hétvégén mással volt, majd utána lett egy több éven keresztül tartó komoly kapcsolata, ahol hűségesen és teljesen korrektül élt együtt a nővel, akkor nem mondhatom, hogy vissza fog taszítani csak mert volt egyébként 120 partnere előttem összeségében. Feltéve persze, ha ebben a sorrendben történt a dolog és mondhatni benőtt a feje lágya. Ha a csapodárság továbbra is tart, akkor meg szintén visszatérünk az első bekezdésre, azaz nem a konkrét számok önmagában fognak elriasztani, hanem simán csak nem egymást keressük.

2017. jún. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ez egyaltalan nem fontos, es mindenkinek a maga dolga. Nem kell mindent tudnia a masiknak, foleg egy ilyen kenyes dolgot.

20/N

2017. jún. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

Igy 35 evesen engem ez nem kulonosebben erdekel, nem ez alapjan valasztok part. A ferjemnek 50 valahany volt, nekem 47, na bumm, valtoztat valamin?Nem.


Tokmindegy.

2017. jún. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

„ Nem kell mindent tudnia a masiknak, foleg egy ilyen kenyes dolgot.“


Akkor mit kell tudnia rólad? Hogy mi a kedvenc színed? Üres semmi dolgokat? Személyiséget tekintve pont az ilyen kényes dolgoknak van jelentősége…

2021. aug. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!