Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyeim, össze szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim, össze szoktátok hasonlítani a párotok által az életben elért eredményeket a rokonságotok más férfi tagjaivéval?

Figyelt kérdés
Esetleg az orra alá is dörgölitek, ha neki nem dobott annyit az élet?
2017. jún. 14. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy miért nem a Hufnágel Pistihez mentem feleségül?!
2017. jún. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Azért ez a "nem dobott annyit az élet" duma annyira tipikusan magyar. Ez az önmentegetés, annak a megmagyarázása, mintha a sikeresség pusztán vakszerencse kérdése volna, és a szorgalomnak, tehetségnek, kitartásnak semmi köze nem lenne hozzá.

"Nem tehetek róla, ezt dobta az élet"

Ezért leszünk mi mindig lepukkant, posztkomcsi, kádár népe senkik.

2017. jún. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nem tipikusan magyar, ez tipikusan buta, nem?
2017. jún. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, mert nekem van a számomra legtökéletesebb férjem!
2017. jún. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2-esnek: ez meg olyan tipikusan puzséros válasz. Akkor beavatlak: a környezetemben elég sok mérnök és informatikus van, nekem az ilyen területekhez nem volt tehetségem és nem is viszek haza annyi pénzt, mint ezek az ismerőseim, akik szinte egy BAZ megyei falu összkeresetét kapják havonta. Humán területen dolgozom, becsülettel elvégzem a munkámat és nem élek rosszul. Ennek ellenére, mégis bánt, hogy belőlem nem lehetett mérnök és tudom, hogy nem a szorgalmam miatt.
2017. jún. 14. 20:02
 6/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem, nem vagyok s-ggfej.
2017. jún. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5

Lehet, hogy tipikusan puzséros, de attól még nagyon igaz.

Amúgy

1. nem csak mérnökként meg informatikusként lehet jól keresni


2. az elért eredményeket nem csak pénzben lehet mérni

Ha te pl. magyartanárként jól helytállsz a szakmádban, ha jól tanítasz, ha szeretnek a diákok, akkor szép eredményeket értél el, legalábbis az én értékrendem szerint, ha te csak a pénzben méred az elért eredményeket, akkor a hiba a te készülékedben van

2017. jún. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincsen rá szükség.
2017. jún. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!