Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyire hisztek az online...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire hisztek az online ismerkedésben? Jogos a félelmem?

Figyelt kérdés
Annyi emberrel beszéltem már online, akár itt, gyakorin is, és volt olyan, hogy elhívtak, de nem mertem elmenni. Félek, hogy valami baj lesz. Ti mit gondoltok erről?
2017. jún. 15. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:
férfi vagy nő vagy?
2017. jún. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
En az utobbi 2 baratomat online imsertem meg. A mostnai parommal is online ismerkedtem meg, 6 eve egyutt vagyunk, es van 2 szep gyerekeunk. Baratnom 2 honapja ment ferjhez, szinten online ismerkedtek meg a parjaval. Szinte az osszes baratnom komoly kapcsolatban van olyannal, akivel online ismerkedett meg.
2017. jún. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Én is online ismertem meg a párom. Már 4 éve vagyunk házasok és van egy kislányunk. Nincs mitől félned. Egy nyilvános helyen legyen a randi helyszíne. :-)
2017. jún. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Félek, hogy valami baj lesz." Tuti, hogy nő. Nem olyan helyekre kell menni, ahol egy lélek sincs rajtatok kívül és az ördögkereket is csak 10 percenként fújja át a látótereteken a szél.

30/f

2017. jún. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Facebookon csekkolom, nyílt helyen randizunk. Nem volt gond.


Szerintem némi körültekintés mellett nem veszélyesebb, mint máshol ismerkedni. Volt olyan barátnőm, aki egyik pasimnál emiatt leszólt, hogy az akkori komolyabb párkapcsolatomat neten szedtem össze, de ő maga rendszeresen járt vadidegenekhez buli után dugni.

2017. jún. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A páromat ott ismrtem meg. Nyilván nem nála találkoztunk, hanem sétáltunk.


Ennek egy éve, azóta együtt élünk.

2017. jún. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
csak szolok, h egy "mzperxy" felhasznalo eloszeretettel irogat baromsagokat privat uzenetben, ugyh tiltsatok a barmot
2017. jún. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én semennyire. Találkozó megszervezésére alkalmas, de, hogy pötyögjek órákig valakivel egy virtuális térben mindenféle élő fizikai inger nélkül? Áhh. 29F
2017. jún. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akire az online ismerkedés veszélyt jelent, az inkább ne ismerkedjen sehol, hanem nőjön fel előtte :D Naív kislányoknak az egész világ veszélyes, mert még saját magukra sem tudnak vigyázni.
2017. jún. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!