Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a neve ennek a jelenségnek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a neve ennek a jelenségnek? Öcsémnek van egy szép, piros sportkocsija. Akkor is integetnek, mosolyognak neki a nők, ha a felhúzott, sötétített ablak miatt nem is látják.

Figyelt kérdés
Én jóképű, sportos férfi vagyok, de bicajjal járok. Senki rám se néz. Ha kedvesen mosolygok, még el is fordulnak.

2017. jún. 15. 16:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Énszerintem csodálat, vicceskedés, álmodozás, ábrándozás, vágyakozás, esztétikai élmény megélése az autó gyönyöre által.
2017. jún. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem "hazugság" a neve.

Életemben nem láttam még ilyet, pedig sok helyen megfordulok, látok elég jó kocsikat, a csajok rájuk se néznek. Nekem is sportkocsim van, max akkor néznek rá, ha körülnéznek mielőtt átmennek az úton.

Vagy "nők" alatt a kamaszokat érted, akiknek vicces boldog-boldogtalannak integetni?

2017. jún. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Azok nem nők, hanem nőstények max. és ezzel mindent elmondtam. 28N
2017. jún. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Jól megköpködtek. Full extrás, új swiftem van. Le sem sz...nak benne. Amikor nagykorú kölcsön mercivel mentem, tényleg volt hölgy, aki mosolyogva integetett Pesten. A suzukinak szegénység szaga van. A tized annyit érő merciből pedig a jómódúság sugárzik.
2017. jún. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Te jo eg, most esett le! Amikor a zebranal atengednek en is szoktam molyogva integetni egy picit, igy koszonom meg. A kocsi markajat ilyenkor nem is latom es nem is erdekel, sot azt sem latom, hogy no vagy ferfi vezeti. Lehet, hogy masok is igy tesznek es ezt az apro, kedves gesztust felreertik?
2017. jún. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#15

Az egész életem egy hazugság, én se gondoltam erre, pedig nagyon sok ember köszöni meg így, és lehet hogy tényleg ezt értik félre :D

2017. jún. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!