Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felhúzott a barátom. Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhúzott a barátom. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Barátom már másfél éve otthon ül, nem dolgozik semmit, délután 2 körül szokott kelni és hajnalig játszik a gépen. Azt tudja, hogy nagyon rosszul viselem a vizsgaidőszakot. Nem ritka nálam ilyenkor, hogy depressziós leszek, elhanyagolom magam, idegösszeroppanás szélén állok, állandóan fáj a fejem és hányok. Mivel nincs időm bevásárolgatni napok óta nincs kajánk és húzza a száját, ha leküldöm boltba. Természetesen a kaját én állom mindig, neki nincs pénze. Adtam neki 2000 forintot és mondtam, hogy menjen el egy étterembe és hozzon kaját. Éppem játszott a gépen és mondta, hogy nincs kedve lemenni. Még egyszer szépen megkértem, mondván, hogy már rég nem ettünk semmit és én már rosszul vagyok. Erre is azt mondta, hogy ha éhes vagyok, gondoskodjak magamról. Ezen nagyon felhúztam magam és mondtam, hogy azonnal menjen le kajáért, mert nekem tanulnom kell és így is beteg vagyok. Kb. le se kakkantotta, amit mondtam. Pár óra múlva, miután láttam, hogy nincs mire várnom, fogtam magam, hajat mostam, lefűződtem, megmostam a fogam, elmentem kajáért. Ezzel két óra telt el, ami alatt meg tudok tanulni egy-két tételt. Amikor hazajöttem a kajával, mint ha mi sem történt volna elvette a felét, hogy ez az ő része. Annyira felidegesít, hogy nem tudok a tanulásra koncentrálni. Ti mit tennétek ebben a helyzetben?
2015. jún. 5. 18:14
 1/10 A kérdező kommentje:
Lefürödtem*
2015. jún. 5. 18:17
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Már bocsánat, de ha ennyire h..e vagy, hogy egy ilyen kapcsolatban benne vagy már másfél éve, ahol látszik, hogy a pasid magyarán lesz..r téged, akkor az a te hibád!

Már az elején szakítanod kellett volna vele, mikor láttad, hogy semmit se csinál, plusz veled is kutyaként bánik.

Én a helyedben már réges-rég otthagytam volna a srácot! De te mellette maradtál! De még mindig nem késő otthagynod!

2015. jún. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

és akkor most képzeld el, hogy férj és feleség vagytok. Te dolgozol, ő nem. Te neveled a gyereket, ő meg bacik mindenre. Jól éreznéd magad a helyzetben? Mert szerintem nem.


Tudod a dolgod.

2015. jún. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az tény, hogy lusta de még soha nem szart le így. :(
2015. jún. 5. 18:28
 5/10 anonim ***** válasza:
Beszélgettél már vele, hogy amit ő csinál, azzal csak ront a kapcsolatotokon és hátráltatja a fejlődéseteket? Jobb lenne, ha beszélnél vele, ha nem változtat a hozzáállásán, akkor hagyd ott, de azonnal!!
2015. jún. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen lusta naplopót már pár nap után kivágtam volna.
2015. jún. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Zöldövezet ***** válasza:
The End, ez már a vég. Felejtsd el, amint tudod , sohasem lesz jobb. Egy volt játék függő...
2015. jún. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hahahahahaaaa....úgy kidobnám mint macskát szarni....a te pénzeden élősködik és még le se szar??? Hát láthatóan akkora hülye vagy h ezt szereted h bele sem szólok:D

Ha nem dobod ki most, akkor nem vagy normális és mazochista vagy..

2015. jún. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél elő egy papírt, írd fel, mit szeretsz a párodban, és mi idegesít. Melyik tulajdonságát tartanád meg, és melyiket törölnéd ki belőle. Írd fel az elmúlt fél évben azokat az eseteket, amikor téged választott a játék helyett mindenféle szájhúzogatás nélkül, vagy önzetlenül segített neked, kérés nélkül. Írd fel, mivel lenne kevesebb az életed, ha holnaptól nem lenne ott a párod, és a hiányát tudnád-e pótolni valaki mással a jövőben. Aztán írd össze, te mit nyújtasz a párodnak, találna-e másik olyan nőt szerinted, aki mindezt megteszi érte. Sorold fel azokat az eseteket, amikor az elmúlt mondjuk fél évben kifejezte feléd a szeretetét és törődését a viselkedésével (nem a szavaival, mert azt a legkönnyebb). Ha egyetemista vagy, igazán át kellene látnod ezt a helyzetet a maga valójában.. Szerintem vegyél egy nagy levegőt, döntsd el, hogy aznap, ahogy az utolsó vizsgád véget ér, kiadod a pasi útját, és a továbbiakban ne foglalkozz vele. Tanulj. Csak azért tűrd el addig, mert a saját idődet fecséreled a veszekedésre, és azért ne a te jövőd lássa kárát az ő viselkedésének.. Ő valószínűleg észre sem fogja venni a változást, örülni fog, hogy nem zargatod. Ezt a nyugodt életed megadhatod neki véglegesen a szakítással. Meg tudod te oldani nélküle is a dolgaidat, hiszen eddig is azt csináltad.
2015. jún. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hát nem járnék egy ilyen lúzerrel
2015. jún. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!