Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti inkább lennétek 40 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti inkább lennétek 40 éves férfiként egy tapasztalt csajozóművészek mint egy 2 gyerekes családapa?

Figyelt kérdés

Ti melyiket választanátok 40 éves korotokra? (férfiként)


Hogy egy mindentől független, tapasztalt csajfelszedő művészek lennétek, aki minden nap de legalább minden héten más gyönyörű 20as csajt hódít meg és fektet gerincre.

Vagy

Egy családapa egy vele hasonló korú nővel aki korától, terhességektől, szoptatástól szépségét vesztett és megereszkedtek a mellei. Mondjuk 2 gyerekkel, majdnem minden pénzt nektek kellene megteremteni 4 emberre.


Melyik sorsot szánnátok magatoknak a kettő közül, 40 éves korotokra, férfiak?


2017. jún. 15. 16:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Inkább családapa.

30/f

2017. jún. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
58%
40 évesen már családapa. Kb 30 éves koromig akarok csajozni, utána viszont szeretnék egy társat, egy nőt akivel szerethetjük egymást és felnevelünk 1-2 gyereket. Sőt, én még az unokáimat is meg szeretném élni mindenképp. Nekem egy saját család értékesebb mint egy éjszakás dugás valami 20 éves tyúkkal. A szépség mint "érték" más meglátásba kerül ha az ember szellemileg is fejlődik. Persze aki megmarad 20 éves srác szintjén azt megértem hogy 40 évesen is csak a farka mozgatja.
2017. jún. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit sem részrehajló a kérdés.


Jó az a nyári szünet, de inkább olvasd a kőszívűt.

2017. jún. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
77%

Családapa lennék/ vagyok. 43 évesen ugyan csak 1 gyermekkel, de a párom negyven múlt és szerencsére nem megereszkedett mellű, nem hízott meg, gyönyörű nő/ anya.

Bocs én ezt az opciót választom...

2017. jún. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

És ha a feleségnek megereszkedett a melle, de gyönyörű nő, jó anya és elképesztően jó természete van és szereted? Az sem opció?

Én nagyon kevés egyedülálló negyvenest ismerek aki sikeresen csajozik.

2017. jún. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én inkább lennék egyedülálló, de ha ebből a kettőből lehet csak választani, akkor inkább az első. Dehogy kell két púp, izé, gyerek a hátamra, brrrr!!!
2017. jún. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!