Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Randira hívott egy családapa,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randira hívott egy családapa, ezt mire véljem?

Figyelt kérdés

Nem rég kerültem be egy új környezetbe, munkahelyet váltottam. Szerencsére sikerült jól beilleszkednem. Az egyik munkatársam sokat segített nekem megismertetni a munkahellyel kapcsolatos teendőket. Egy idő után azonban rá kellett jönnöm, hogy kedvelem a társaságát és nagyon egy hullámhosszon vagyunk. Szeretem, ha a közelemben van, jól érzem magam vele...de ennyi..


Egyik nap azonban elhívott, hogy menjünk el sétálni együtt munkaidőn kívül..Számomra igazán vonzó férfi, de sosem tennék tönkre egy családot, és bevallom, hogy nagyon meg is lepődtem ezen a dolgon, hiszen én abszolút nem számítottam ennél többre. Legszívesebben elmennék vele, de nem tehetem...családja van.


Mi a véleményed erről a helyzetről? Te mit tennél a helyemben?


A férfi 33 éves, én pedig 25.



2015. aug. 14. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Semmiképp ne menj el vele! A kulcsszó, hogy legalább egyikőtök, jelen esetben te, vonzódik a másikhoz. Nagyobb valószínűséggel mindkettő. Bár az én szememben egy séta hátterében lehet sima baráti közeledés, de azt gondolom, jobb nem kísérletezni. Egyértelműen randira való invitálás volt szerinted?
2015. aug. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Igent mondanék és meghívnám a családját is.

1. Nem te tennéd tönkre a családját, hanem ő maga.

2. Attól, hogy a másik gerinctelen, téged nem ment fel semmi, ha te is lesüllyedsz a szintjére.

2015. aug. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Nem hiszem,hogy egy séta gondot okozna.Azt meg,hogy a jövöben mi lesz,senki nem tudja,de éppenséggel alakultak már így ki szép és csodàs kapcsolatok.Másfelöl felnött emberek vagytok,ha esetleg szexre kerülne a sor,csak ràtok tartozik.
2015. aug. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az írásodból nekem úgy tűnik, ha megtennéd rosszul érzenéd magad és nem lennél nyugodt. Gondolom nem akarnál felesleges gondot és rossz lelkiismeretet. De te ismered és tudod hogyan éreznéd magad ezek után és mi fér bele neked.
2015. aug. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Én két dolgot tudok erre mondani.

Van egy új kolléganőm, elég fiatal. Munka közben, és munka után is beszélgettünk már néhányszor, ha nem találkozunk, Facebookon váltunk pár szót. Nagyon kedvelem a csajt, jófej, értelmes, talpraesett. Ha tehetném, gyakrabban is találkoznék vele. AZONBAN nős vagyok, van egy kisfiam. A házasságom jó, nem tenném tönkre senki miatt, nem is akarom megkockáztatni. Belefér az életembe egy lánybarát, de csak barát, több nem. Nem is akarok többet ettől a lánytól sem (és szerintem ő sem, azt hiszem nem vagyok az esete).


Másik dolog.

Huszonéves korom elején kevertem egy házas, többgyerekes nővel. Fél évig tartott, aztán lett barátnőm. Nem mondta ki ez a nő, de a rutinjából úgy éreztem, előttem is volt már - a férje mellett - valakije, azt viszont biztosan tudom, mert mesélt róla, hogy miután szétváltak útjaink, egy hétre rá talált magának másik szeretőt.

Remélem érted, mit szeretnék mondani. Nyilván nem ismerem a te munkatársad, de nem biztos, hogy többet akar, mint barátság, másrészről ha valaki szeretőt akar tartani, az talál is, tőled függetlenül is. Az mindenképp pozitív, hogy vannak benned kétségek, de ha komolyabbra fordulna a dolog, még mindig mondhatod neki, hogy bocs, de nem. Még mielőtt bármi történne köztetek, ami túl megy a határon.

2015. aug. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16%

Férfi és nő között nincs barátság.


Mindennapos az esetetek kérdező, a család sosem volt gátja az érzelmeknek érzékeknek. Nők is férfiak is csalnak.


Hidden se legyen naiv, ez nem barátkozás a részéről.

2015. aug. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%
mire lehet vélni? meg akar dugni...-_-
2015. aug. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
Akkor van esze:)
2015. aug. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Történt valami azóta?
2015. szept. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem egy ilyen sétainvitálás nem egyértelmű. Tisztázni kéne, mire gondolt, haverság vagy randi.

Enélkül nem lehet róla dönteni.

2015. szept. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!