Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki milyen fejet vág ekkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki milyen fejet vág ekkor?

Figyelt kérdés

Ha jön itt privát levele és kivillan pirosan a levelezése? 😎😁

Kort és nemet is csatolj!



2017. jún. 15. 22:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem lattam meg magam kulso szemmel, h milyen fejet vagok :D 18/l
2017. jún. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Közönyös arcot. Mit kéne, elèlvezni egy üzenettől ?!
2017. jún. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Hangosan felröhögök, mert tudom, hogy nem lehet végrehajtó. (nevetésterápia egy korábbi életszakaszra) :D

30/f

2017. jún. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Kb. Olyan fejet, mint amit a 10-es linkelt. Kár, hogy nem lehet olyat választani, hogy ne írhasson senki privátot.

Normális levelet én még nem kaptam a gyakorin. Valami kabbefacomhüjegyerek, aki vagy bacni akar, vagy anyázik, mert betalált a kis lelkébe egy válaszom.

Konkrétan egyikre se vagyok kíváncsi.

2017. jún. 16. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
51%
Az itt válaszolók, privizők, az élettől elrugaszkodott elképzelésekkel, gondolkodásmóddal rendelkeznek. Legtöbben, a való életet figyelmen kívül hagyják. Két lehetőség van, vagy én, vagy ők, másik bolygón élnek. Nem egyen élünk, az tuti.
2017. jún. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Nem örülök neki, mert akármilyen emberek is írnak ide, nem szívesen koppintom le az illetőt, mivel van párom.

Alapból olyan vagyok, hogy nem szeretek megbántani senkit.

Amióta GYK-zok, 1 emberrel beszéltem eddig innen, aki nagyon jófej volt és nem éreztem rajta, hogy pár levélváltás után azt gondolja, hogy húzom az agyát.

Elég gyakran volt fent egy időben, most már kevésszer látom, (vagy csak levette a névkijelzést) de ő pl egy jó pl.ja annak, hogy vannak még korrekt, normális srácok! :)

Nevet nem írok :)


30 N

2017. jún. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Sóhajtok, mert biztos megint dickpic vagy a csúnya pasi, aki fizetne a kézimunkáért. Esetleg az a figura, aki a használt gumikat kéri...

21L

2017. jún. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
A használt kotonos téged is megtalált?
2017. jún. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Na már megint egy idita írkál
2017. jún. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
# 17/19 ?????? Használt gumit? Minek? Rágó helyett használja? Vagy üres a kukája?
2017. jún. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!