Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális dolog? Ti barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog? Ti barátnőtök csinált már ilyet?

Figyelt kérdés
A barátnőm beteg lett. Gondoltam romantikusan átmegyek hozzá, csinálok neki teát stb. Erre megláttam, hogy míg kimentem a szobából orszívó porszívóval szívta az orrát azt mondta a kistesóé. Én kitértem a hitemből.
2017. jún. 16. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Most gondolj bele, ilyen betegen nincs kedve tusolni, milyen szarcsimbókos lehet a segge...
2017. jún. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Lol..ha ettől kitértel a hitelből, mi lesz később??!

Amúgy már rég nem voltam beteg, de majd ha úgy alakul, akkor szerzek egy ilyen cuccot. Tök praktikus lehet.

2017. jún. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezen idegeskedni.. Ha lesz gyerekem es lesz otthon orrszivo es annyira be lesz dugulva az orrom siman kiprobalom..
2017. jún. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Megérteném, ha azon akadtál volna ki, hogy ágytálba ürít mert lusta elmenni a WC-ig, de ezen felesleges kitérned a hitedből.

Különben nem is ismerek olyan hitet ami tiltaná az orrszívó használatát betegség esetén.

2017. jún. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább nevettem volna egy jót:)
2017. jún. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan makacs takony amit nem tudsz előre kifújni, így vagy leszívod és kiköpöd vagy ott a porszívó.

30/f

2017. jún. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát "apám" te nem valami nagy agy vagy ugye?


Volt már arcüreggyulladásod?

-Szerintem barátnőd nem akar olyat .

2017. jún. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Ezek mellett egyszer rommá véreztem az ágyat, vagy épp lehánytam a padlót., mert olyan rosszul lettem, és? Aki ilyenek miatt kiábrándul bárkiből is, az még finnyás kisgyerek.

Mi lesz, ha mondjuk nem tudja ellátni magát (pl. kettős kéztörés), és neked kell kitörölni a sggét, meg a betétjeit cserélni? Felkötöd magad?


Off: hogy lehet "romantikusan átmenni" valakihez? Mitől lesz romantikus a magányosan megtett utad?! :D

2017. jún. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!