Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy a barátom még mindig tetszikeli az exe képeit? (az anyja is)

Figyelt kérdés
Valahogy nálam megáll ilyen téren a tudomány. Ha az exem, akkor minek tetszikelem stb? Vagy ez rendben van és nálam van a baj?
2017. márc. 6. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az attól függ, hogy milyen köztük a viszony. Nekem van egy exem, akinek lájkolom a képeit, ha épp szembejön velem, de mi jóban vagyunk, van is azóta kapcsolata, ahogy nekem is, mindketten boldoguk vagyunk az új párunkkal és békében váltunk el. Semmi sunyulás, titkolózás, csak néha megkérdezzük a másikat, hogy van, ilyesmi, így szerintem simán belefér.


Na, amikor az én páromnak az exe olyat írt, hogy még nincs túl rajta, találkozzanak, nem tud továbblépni, akkor szerintem a lájknak van egyfajta többletjelentése, a párom le is rázta és még véletlenül sem lájkolja, nehogy félreértse vagy vérszemet kapjon.

2017. márc. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na és ezt vajon hogy kérdezzem meg? Nem akarok féltékeny hü.lye picsnak tűnni.. Viszont az is egy jel lehet, hogy pl egy zenét soha nem hallgat meg, ami akkor volt nagy sláger, amikor ők együtt voltak. Nem tette túl magát rajta?
2017. márc. 6. 18:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát velem is előfordult ez, én megmondtam a barátomnak hogy ne likeolgassa mert engem ez zavar. Pláne hogy hirtelen az exe újra regisztrált facebookra és egyből írt a barátomnak, hogy jajj látja kapcsolatban van és mennyire örül (ja biztos színtiszta öröm volt). Aztán utána nem nagyon akart leszállni róla, minden héten írt neki, barátom meg szinte minden képét, bejegyzését likeolta, akkor én ezt megmondtam neki hogy ne beszélgessen vele meg ne likeolgassa, mert nekem ez már nem fér bele. Még ha békében váltak volna el akkor azt mondom jól van, de hát a csaj egyik nap szakított vele, másik nap már mással volt, ezért nem értettem hogy a barátom miért nem koptatja le (bár ő senkit nem koptat le, mindenkinek visszaír). Úgyhogy szerintem mindenképp mond meg neki mert átérzem milyen rossz dolog hogy azt látod fb-n hogy a barátod már megint az exét likeolgatja, és erre nem az a megoldás hogy akkor nem netezel egyáltalán, hanem hogy megmondod neki a véleményed.
2017. márc. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!