Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg idegesítő lehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg idegesítő lehet egy lánynak ha egy srác túlságosan szereti?

Figyelt kérdés
Próbál mindig segíteni neki, mindig pátyolgatni, ápolgatni, aggódik érte
2017. jún. 17. 00:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem az ha túlságosan szereti, hanem ha nem hagyja levegőhöz jutni:D
2017. jún. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jaguar sem mondhatta volna jobban xD

30/f

2017. jún. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fish1 ***** válasza:
Ha állandóan a nyomomban lenne és minden lépésemet figyelné, az idegesítene. Meg azt se szeretem, ha valaki túlzásba viszi az aggódást. Aggódás = parázni olyan dolgoktól, amik még meg se történtek és 95%-ban nem is fognak.
2017. jún. 17. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

Falra másznék, megőrülnék, komolyan ettől. Nagyon szeretem, ha szeretnek, tényleg, bújós vagyok, ölelkezős, imádom a testi-lelki közelséget, kedveskedést, minden nyálas apróságot.


De engem senki ne kezeljen csecsemőként. Arra ott van édesapám meg édesanyám.


-Segítségnél elég egyszer felajánlani, hogy "tudok valamiben segíteni?" vagy "miben segítsek?", ha nem, akkor elég tudatni, hogy tudom, hogy ügyes, de azért ha mégis kellene, számíthat rám. És nem nyüzsögni.


-Ápolgatás. Eleve akit ápolni kell, az a legkiszolgáltatottabb. Oké, nem azt mondom, hogy ha elesek, röhögjön ki és menjen tovább, de egy "jól vagy?" vagy "minden rendben?" bőven elég. Nem kell agyoncsókolni meg leápolni, elég csak a felajánlás, az aranyos és nem tolakodó. És nem érzem magam úgy, mint egy életképtelen.


-Aggódásnál meg az a szint aranyos, ha este megkérdezi, hogy mondjuk hazaértem-e épségben, vagy hasonlók. De mikor ki sem enged sötétedés után, mert jaj, bajom lesz, meg jaj, meg ne fázzak... Nem vagyok kisbaba!


Szerintem ha valaki ki akarja fejezni ilyen módon a szeretetét, tegye azt meglepetésekkel, figyelmességekkel, érezzem azt, hogy ott van mellettem, de nem azt, hogy mindent helyettem akar csinálni. Nekem az hízelgőbb, ha hisznek bennem és bátorítanak, mintha ki akarják venni a kezemből a feladataimat meg a gondjaimat, amikkel eddig is tökjól elvoltam és élmény volt számomra, mikor megbirkózhattam velük.

20l

2017. jún. 17. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen nem kicsit!!!
2017. aug. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!