Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha apakomplexusom van, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha apakomplexusom van, akkor ez már mindig ilyen lesz?

Figyelt kérdés

Szóval, az apám soha nem törődött velem igazán,most már egy éve egyáltalán nem tartjuk a kapcsolatot.

Valószínűleg ezért jönnek be az idősebb pasik. Általában 20 évvel idősebbek.

Próbáltam már velem egyidős srácokkal összejönni ,most az egyetemen is,de egyszerűen nem éreztem magam olyan jól velük.

Volt egy 42 éves pasi, akivel nagyon szerettem volna együtt lenni, rendesen,mint a barátnője.

Ő azonban bizonyos dolgokon kívül nem akart többet, a korkülönbség miatt.

Néha már annyira hülyén érzem magam az egész miatt.:/ pedig én tényleg próbálok velem egyidős srácokkal összejönni,de egyszerűen nem megy, nem érzem jól magam velük.

Ez már mindig így lesz, lehet ez ellen tenni valamit?:/

20L



2017. jún. 18. 00:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#11, ennek semmi köze az apádhoz, meg az "apakomplexushoz"


"Azt, hogy érett legyen, tudja merre tart,mit akar, határozott legyen.

És az,hogy biztonságban érezzem magam mellette. És hogy miattam érezze magát boldognak." - ezt egy huszonévesben nemigen találod meg, ennyi.

2017. jún. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan keverik az apakomplexust az őszülő halánték vonzerejével. Utóbbi egy teljesen természetes evolúciós jelenség, és semmi kivetnivaló sincs benne. (Persze én se vertem volna a földhöz a seggemet örömömben, ha a lányom egy nála 20 évvel idősebb pasit hoz haza.)
2017. jún. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#11: Amiket felsoroltál,megtalálod egy huszonévesben is, mert vannak köztük érettebbek. Én pl érettnek tartom magam 22 évesen, de a mentalitásod annyira taszít,hogy pont te tűnsz mindössze egy kislánynak. Ne hidd,hogy egy idősebb pasinak te egy komoly nő leszel.
2017. jún. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!