Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt a srácok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a srácok, és miért olyan gyakori a környezetemben?

Figyelt kérdés

Van egy nő ismerősöm, ő nem rejti véka alá a véleményét, képes akár pofátlan módon a srác tudtára adni, ha nem tartja helyesnek, vagy ha 'nyominak' tartja, ahogy ő fogalmaz. (Vagy éppen cifrábban) Ezt azok a férfiak minden esetben meghallják, sokszor még vissza is szólnak, ha ő valamit fennhangon megjegyez...

De itt jön a csavar, ezek a srácok (férfiaknak azért nem nevezem, mert majd kiderül a szövegből, hogy semmi tartásuk nincs, hogy annak mondhassuk őket). megkeresik facebookon, bejelölik, ismerkedni akarnak vele, bókolnak, randira hívják (Valahogy a munkahelyen gondolom a nevét megtudják, vagy már más is beszélt róla, és így könnyen hozzáférnek, csak beírják a közösségi oldalra ).

Mégis miért csinálják ezt? Nem azt mondom, hogy kivétel nélkül mindegyik, de hirtelen a fejembe van kb 2-3 ilyen is, miután leszólja pofátlan módon a kollegina , valami csípős félhangos megjegyzéssel, még megakarják hódítani. Eszem megáll olyankor.


2017. jún. 18. 14:00
 1/10 A kérdező kommentje:
Itt nem a gyermeteg beszólást értem, hanem amikor egy-egy barátnővel összeröhög , vagy lenézően végig néz a srácon, és valamit odaszól a barátnőnek, hogy biztos meghallja a srác is.
2017. jún. 18. 14:01
 2/10 anonim ***** válasza:
látják, hogy van a csajban kurási
2017. jún. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De nem jobb ha egy nő, egy férfit tisztel?

Oké, de ha nekem a mostani párom azt mondta volna az elején, hogy 'nézd milyen feje van' vagy bármi, eszembe sem jutott volna vele szóba állni.

2017. jún. 18. 14:08
 4/10 anonim ***** válasza:
Gondolom az a munkahely ahol ilyen alacsony szintű beszólogatós "nők" vannak a férfiak sem lehetnek túl ételmes egyének. A nőci meg elég jól néz ki gondolom egy farkalásra, így bepróbálkoznak nála még akkor is, ha nem valami bájos jellem hanem egy nagyszájú ripacs pitsa.
2017. jún. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ismerem ezt a típust, engem konkrétan kiráz a hideg az ilyen nőktől.

a sok nyominger meg azt hiszi, hogy csak megjátssza magát a csaj, és hogy mindezt értük (miattuk) teszi.

2017. jún. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt ilyen. Nagyon pufi srác voltam, és volt a gimiben egy csaj, aki állandóan szívatott. Konkértan pokollá tette a gimis éveimet. Aztán egyetem alatt lefogytam, izmos lettem, építettem a karrieremet, ő meg persze ugyanazon a szinten várta (várja azóta is) a herceget, aki lesi minden pillanatát. Mit ad isten, vonzó lettem neki. Na ezt a lányt öröm volt megdugni és másnap közölni vele, hogy csak arra kellett. Nem vagyok bosszúálló típus, de ez hihetetlen jól esett, úgy éreztem elégtételt vettem. Viszont nem hiszem, hogy ezeket a srácokat ez motiválja, szimplán hülyék.
2017. jún. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
3 féle variáció is jött, és mikor olvastam mindegyikkel egyetértettem, leginkább azzal, hogy a srácok szellemi értelme, nem éppen lebilincselő, ha ezután képesek lennének akár szóba állni is vele.
2017. jún. 18. 14:21
 8/10 A kérdező kommentje:

4.

Jól tetted, itt pedig a csaj volt ugyanolyan buta, mint az én kérdésembe a srácok.

Még pedig azért, mert ha én tudom, hogy valaki kicsinálok, józan ésszel átgondolom, hogyha vonzó lesz, nem fog rám úgy rám nézni, hogy nem kap hányingert.

Valószínű nem lett értelmesebb

2017. jún. 18. 14:23
 9/10 anonim ***** válasza:

Mert sok srácnak az a legfontosabb, hogy a lehető legjobb nője legyen meg legyen kit dugni. Aztán ha esetleg egy ilyen mégis kapcsolatba kerül vele, akkor csodálkoznak, hogy jaj, a felszínes flegma nő FELSZÍNES és FLEGMA! De ugye az ismerkedéskor az kit érdekel, a lényeg a feszes cicike meg a kerek fenék, lapos has, szép dús hajacska. És akkor tuti minden csaj ilyen és ennek a normálisak szívják meg a levét.


Ill. az is van, hogy jól esik azt hinniük, hogy jaaaj, a leányzó csak kéreti magát, mert nehogy k...nak tűnjön, amiért azonnal nem adta magát oda. Ahelyett, hogy belátnák, hogy mondjuk nem a saját kategóriájukban nézelődnek vagy hogy a kinézett lánynak ők nem elég jók.

2017. jún. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Először mikor kiírtam a kérdést, arra gondoltam, ezek az emberek értelmileg nem állnak a toppon , örülök, hogy van ez az oldal, mert mindig tágul a látóköröm, többféleképp átrágtuk a dolgokat, és totál igaza lehet itt mindenkinek, aki akármilyen felvetést hozzátesz. Ennek valóban elég sok oka lehet, amire egészen eddig nem is gondoltam

Köszönöm a válaszokat.

2017. jún. 19. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!