Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik kapcsolatban élnek! Nálatok ki tette meg az első lépést?

Figyelt kérdés

Gondolok itt első csók vagy első találkozóra ki hívott el kit. Hogyan történt?

Érdekelnek a lovestoryk... :)

Ha visszacsinálhatnád változtatnál valamin?


2014. dec. 8. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:

A férjemet látásból ismertem, de nem volt túl szimpatikus. Állandóan hívogatott, de nem akartam vele találkozni. Aztán egy idő után már érdekelt, hogy minek hívogat még mindig, úgyhogy végül is találkoztam vele. Nagy szerelem lett belőle :) Első csókot is ő "kezdeményezte" már az első randin, konkrétan elkapott, magához rántott és megcsókolt. Annyira meglepődtem, hogy hirtelen azt sem tudtam, hogy mi történik. :)

Nem csinálnék vissza semmit sem, talán csak még jobban megélnék és kiélveznék minden pillanatot.

2014. dec. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindig én csinálok majdnem mindent. Én szólítom meg a másikat, én kérem el a telefonszámát. Én hívom el randira. Én csókolom meg. Én nyúlok be a bugyijába és én kezdeményezem a szexet.


De ez teljesen normális, hiszen én vagyok a férfi. Férfi vagyok, ezért ezeket én csinálom és 10-ből 9-szer a nők is azt élvezik, ha én csinálom.


A nőknek egyetlen dolga van általában. Az, hogy komolyra fordítsák a kapcsolatot. Hogy a randik, találkozgatások, szexelgetések után azt mondják hogy velem akarnak maradni, ha akarnak. Ez az egy, amiben szinte sosem erőltetem meg magam és mindig a nőre hagyom a munkát. Minden mást én csinálok.

2014. dec. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most nem vagyok abban de mikor volt a másik fél volt a kezdeményező. Én fiatalnak éreztem magam ehhez holott 21 voltam. De úgy vagyok vele, hogy normális anyagi háttér nélül elég halott ügy.


ÁM, mielőtt lekardoznátok. nem azért, amiért gondolnátok. Hanem mert a nulla bevétel vagy az éhbér kevés egy kapcsolat JÓ szintű fentartáához. Túl sok a kompromisszum, túl sok a kényelmetlenség, minden megoldás kényszerből van...


Majd akkor kezdek bele ha már lesz passzív jövedelmem, saját házam vagy legalábbis olyan amiben már "élek" még ha egy része nincs is kifizetve.


Mert szegényen szülőkkel élve nagyon rossz volt, korlátozott találkozások lehetősége, utazási költség az egekben... Nem jó!

2014. dec. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk elég felgyorsulva történtek a dolgok. Társkereső oldalon ismerkedtünk meg, váltottunk néhány hosszú, tartalmas levelet, majd egy-két héten belül randira hívott. Nagyon jól sikerült. A második randin ő kezdeményezte a csókot, és még azon az éjjelen az ágyban kötöttünk ki. Még egy hónapig 'ismerkedtünk', ami abból állt, hogy programokat szerveztünk, hetente többször nála aludtam, közösen főzőcskéztünk, összebújtunk, nagyokat beszélgettünk, szóval gyakorlatilag már kimondatlanul olyanok voltunk, mint egy pár. Bennem már meg is fogalmazódott elég hamar, hogy hosszabb távon szeretnék vele lenni, de végül ő mondta ki, hogy legyek a párja. :) Ez volt tavaly októberben, azóta együtt élünk, és nagyon boldogok vagyunk. :)


25/l

2014. dec. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!