Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudnak a nemek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudnak a nemek képviselői értelmesen beszélgetni?

Figyelt kérdés

Az előbb volt egy szokásos ám nagyon jól megfogalmazott egyik nemre kihegyezett kérdés. Visszatérő témára kérdezett rá, viszont tetszett, hogy szokatlan módon közelítette meg a problémát.

A lényege az volt, hogy a kérdező felveti, hogy az itt sikertelenségre panaszkodó férfiak meglepetésére jól fogalmaznak amiből ő jó intelligenciára következtetett, így felvetette, hogy miért nem próbálnak meg profitálni ezen tulajdonságukból. Írtam volna rá választ, mert úgy gondoltam végre meg lehet közelíteni a témát fröcsögés mentesen gondolat ébresztő és építő jelleggel, pont a kérdezés módjából kifolyólag, de sajnos levették mire elkészültem. Miért kellett ezt ? Válaszolnátok itt arra a kérdésre ? Kérdező, ha itt vagy, köszönöm a kérdést, nagyon jól raktad össze. Legyetek szívesek ne vetessétek le, ezen tényleg el lehetett volna kulturáltan beszélgetni.

30/f



#férfi #nő #nézőpont #előzőkérdés
2017. jún. 18. 17:24
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Az előző kérdező ha előkerül esetleg illessze be magát a kérdést vágólapról, ha megvan még.
2017. jún. 18. 17:27
 2/14 anonim ***** válasza:
67%

Helló, én tettem fel a kérdést, de valami lehetett benne, ami szúrta a modik szemét, ezért levették. Nem értem, mi volt vele a gondjuk. Örülök, hogy neked tetszett. Semmi lehúzás, sértés vagy uszítás nem volt benne, inkább a folyamatos kudarcokra panaszkodó férfiak bátorítása volt vele a célom, és az arra való rávilágítás, hogy az IQ ma már valamiért nem vethető be a hódítás eszközeként.


Tényleg meglepően kulturáltan és értelmesen nyilvánul meg és fogalmaz sok olyan férfi itt, aki közben a nőktől az életben folyamatosan kosarat kap. Pedig ahogy írod is, ebből profitálhatnának is. Jó eszmecsere bontakozhatott volna ki, de a moderátorok ennek elejét vették valamiért. Az az érdekes, hogy sokszor a sértő és durva hangnemmel operáló kérdéseket meg fennhagyják, az enyémmel meg bajuk volt.

2017. jún. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Egyszer volt egy hasonló vita. Meguntam már ami megy és elkezdtem írni egy ilyen "wall of text" szerű választ persze normálisan tagolva.

Mire elkészültem vele, törölték a kérdést. Nincs nekem már erre energiám.

2017. jún. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

Mindenféle vitaindítás nélkül szeretném elmondani hogy nem értek egyet az eredeti kérdés kiírójával. Valóban vannak értelmesen megfogalmazott kérdések de én sokakkal kommunikáltam akik itt panaszkodnak a női nemre. A legtöbb érzésem szerint erősen tanulatlan és kevéssé szocializált. Sok mindennek lettem elhordva és több vitát lefolytattam. A vége anyázás és k.urvázás volt. És ezekbe a felhasználókba sokkal gyakrabban futok bele mint az értelmesen író tisztelettudó férfiakba.

Ami azokat a szerintem kis számban jelenlévő normális és panaszkodó férfiakat illeti akikkel volt szerencsém egy kérdés alatt vagy üzenetben beszélni k sokszor szintén rosszul szocializálódtak. Nem értik nem ismerik és sokszor egyenesen félnek a nőktől. Ez gátolja őket az intelligenciájuk dacára.

Legalábbis én így látom.

2017. jún. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Elég, ha a lényeget leírod, én sem állok neki újra olyan részletességgel.

Azt akartam mondani, hogy első körben a külső kelti fel a figyelmet, ha nincs közös platform, akkor erről nem lehet ugye számot adni, hiába intelligens az illető. Ha ugyan kialakul beszélgetés, viszont az illető kosarat kap, ezért az intelligenciáját használja a célja eléréséhez az szerintem manipuláció volna, ami nem célravezető hosszú távon. "Győztem" már meg én is nőt, de nem működött. Magamnak köszönhettem, hogy elment 8 hónap az életemből, azt pedig külön sajnálom, hogy én is elvettem azt a 8 hónapot az övéből. Azóta nem csinálok ilyet. Röviden ennyi :D

2017. jún. 18. 17:52
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"Azt akartam mondani, hogy első körben a külső kelti fel a figyelmet, ha nincs közös platform, akkor erről nem lehet ugye számot adni, hiába intelligens az illető"


Én csak ezt szeretném cáfolni, ugyanis volt olyan kapcsolatom, ahol az elsö randin amikor megláttam a férfit, abszolút nem tetszett, de nem akartam bunkó lenni, ezért nem küldtem el azonnal, hanem lekezdtem vele beszélgetni. Úgy voltam, hogy fél óra után majd megmondom, hogy nem sok jövöt látok a folytatásra, akkor nem az jön át, hogy a kinézete nem megfelelö. De mire észbekaptam, már két óra eltelt, és felfedeztem, annyira érdekes ember, hogy már nem zavart a kinézete, egyszerüen beleszerettem.

2017. jún. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Itt mindenki azt az oldalát mutatja, amit a való életben, arccal és névvel nem mer, olyan témákban, amik sokakat kényesen érintenek, ezért szerintem elkerülhetetlen a fröcsögés.

Ha mondjuk csak facebookos profilon keresztül lehetne ide írni, ahol látná mindenkinek az anyja/apja, hogy mi a véleménye a másik nemről, akkor nyilván nem itt eresztené ki a többség a gőzt, de akkor szerintem nem is lenne ilyen látogatottsága az oldalnak.

2017. jún. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
"ha nincs közös platform" azaz nem elegyednek beszélgetésbe. A ti esetetekben ez máshogy ment. Amúgy igazad van abban, hogy személyesen éppen ezért van lehetőség. Én azokra az esetekre gondoltam, amikor erre kevésbé van lehetőség. Sokan online próbálnak ismerkedni, és így könnyebb ezt kivitelezni. Én is online ismerkedem momentán, tapasztalom, hogy nincs sok eredmény, de nem szegi a kedvem.
2017. jún. 18. 18:42
 9/14 anonim ***** válasza:
34%

A jó beszélőkészség, választékos beszédstílus elsősorban nem azért alakult ki, hogy párkeresésre használjuk :) arra is lehet, de nem ez az elsődleges célja a létezésének. Értsd: csak azért, mert valaki intelligensen, választékosan tud beszélni, nem lesz automatische a nők kedvence.

Másrészt meg a nők döntő többségére nem lehet észérvekkel hatni, mert érzelmi alapon gondolkoznak. Mondatok én bármit, lehet igazam, ő ezt saját magának sem fogja beismerni, nemhogy itt a nagyérdemű előtt. A férfigyűlölő söpredékről, akik meg csak fröcskölődni és trollkodni járnak fel, már nem is beszélek, ők a legalja.

2017. jún. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

De az, hogy valaki jól ÍR, egy névtelen oldalra, még nem jelenti azt, hogy ÉLŐBEN is tud fogalmazni.


Én írok, csomó novellát, nagy a szókincsem és papíron remekül kifejezem magam, de szemtől szemben már kevésbé, mert nem tudom/merem kimondani a gondolatokat.

2017. jún. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!