Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

Van egy srác,akit az egyetemen ismertem meg.

Annyira jófej, csak ő tud ennyire megnyugtatni,bármi rossz történik. Mindig végighallgat, megnevettet, nem tudom mi lenne velem néha, ha ő nem lenne.

Egy hónapja szakítpttam a barátommal és addig is hónapokig egy se veled se nélküled kapcsolat tanúja volt és sokszor miatta nem csináltam hülyeségeket. Amikor álimba sírtam magam, ő ott volt a telefon túloldalán és tanácsokkal látott el, nyugtatott.

Azonban külsőre nem az esetem,egyáltalán nem jön be. Nem illik ilyet mondani,de egyáltalán nem egy helyes srác. Soha nem volt még barátnője.

Viszont belsőre nagyon nagyon szeretem,még jobban mint egy barátot,mondhatni beleszerettem abba,ahogyan viselkedik, amilyen belül.

Ilyenkor mi van? Beleszerettem a belsőbe úgy, hogy külsőre nagyon nem jön be?

Ez hogyan lehet? Mit csináljak?:/

20L



2017. jún. 18. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Tedd a friendzoneba,ahogy az lenni szokott..ő pont jó lesz arra hogy majd legközelebb is lenyugtasson ha kell,meg ugorjon minden csettintésedre..
2017. jún. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne darabolj/belezz embert, mert idehaza a törvény bünteti. Nem egy belsőbe szerettél bele, hanem egy egész emberbe :D.

30/f

2017. jún. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem oltsatok le a villanyt szex elott es minden rendben lesz:)
2017. jún. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez nagyon nem vicces...
2017. jún. 18. 23:38
 5/8 anonim ***** válasza:

Döntsd el mi a fontosabb, a sármos arc, vagy a nagy szív, s ha az előbbi akkor szakíts meg vele minden kapcsolatot, ne áltasd tovább szerencsétlent.


Nő vagyok, és a barátaim többsége nem tetszett külsőre, ennek ellenére velük voltam, mert szerettem őket. Igaz nálam a rosszabb külső nem zárja ki a testi vonzalmat (az belülről jön), másnál nem tudom hogy van ez.

2017. jún. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha el tudod fogadni így is, hogy nem a leghelyesebb, ha tudsz rá férfiként tekinteni, akkor nem kérdés, hogy mit tegyél. :)

Ha viszont nem, akkor ne rángasd dróton, ne használd lelki szemetesnek, és úgy egyáltalán, ne használd ki. Ennyit megérdemel, nem?

2017. jún. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De ő pl nem igazán adja jeleit annak,hogy többet szeretne. Mármint nem hív el randira. A barátaim szerint csak tudja,hpgy nincs esélye így inkább nem rontja el a barátságot.
2017. jún. 19. 10:20
 8/8 anonim ***** válasza:

És akkor, ha ő nem akar feleslegesen futni a szekér után, az már feljogosít arra, hogy dróton rángasd?

ha szerelmes vagy belé, az nem barátság. Ha lelki szemetesnek használod, az nem barátság.

Ha szerelmes vagy belé, kezdeményezz te, nem tiltott. Ha nem akarsz tőle semmit, ne húzd az agyát.

Ha meg kölcsönös, őszinte barátságról lenne szó, akkor nem is filóznál ilyeneken, hogy jó pasi-e, mi legyen.

2017. jún. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!