Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amilyen az anyja olyan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amilyen az anyja olyan a lánya? Mekkora igazság van ebben szerintetek? Többi lent 22/f

Figyelt kérdés

Szóval nagyon tetszik egy lány, de csak az elképesztő szépsége miatt zúgtam bele mivel nem ismerem, legalábbis eddig. Viszont az elmúlt napokba sikerült összeismerkedni vele kicsit jobban, aranyos kedves volt. Picit fent hordja az orrát de igazából nagyon szimpi volt szóval be akarom fűzni. Én nem vagyok a kalandok híve szóval csak komoly kapcsolatban gondolkodom.

Viszont képzeljétek, hogy egyik haveromnál voltam és meséltem a lányról, aztán kiderült, hogy ő meg ismeri az anyját vagy mi. Mármint a srác nem de az apja igen mert osztálytársak voltak vagy mi, meg az anyja is jóba van a csaj anyukájával is, na mindegy szóval a lényeg hogy olyanokat mondott, hogy az anyja mekkora r**anc, meg hogy már kicsi koruk óta sminkelte a lányait, hogy szépek legyenek, milyen pénzéhes a nő meg csak azzal jófej akiről tudja, hogy gazdag. Aztán meg is mutatta és hát elég érdekes képei vannak pl az összesen ki van rakva a melle kirakatba, hogy így mondjam meg látszik, hogy elég sokat foglalkozik a külsejével. Műköröm, csomó ékszer stb. Nagyon nem szimpi legalábbis ezek alapján tényleg olyan ribisnek tűnik.


Én meg elkezdtem aggódni, hogy ha ilyen szörnyű az anyja valóban (ami nem biztos végülis de azért na) akkor, hogy nevelhette a lányát meg vajon milyen hatással lehet rá? A lányról is hallottam rosszakat de nem adok az ilyesmire, én amit megismertem belőle tetszett. Meg rólam is terjeng mindenféle hülyeség amiről tudom, hogy ordas kamu szóval ki tudja. De ha mégis ilyen az anyja akkor a lánya is biztos ezt tanulta tőle nem? Én nem szeretném ha ilyen lenne a feleségem 30 év múlva. Szerintetek? Nektek milyen tapasztalataitok vannak? Amúgy jóba van az anyjával nagyon a lány.


2017. jún. 19. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Felszínes állításnak tartom. Rám sem igaz, sőt, anyámra sem az ő anyjával kapcsolatban.
2017. jún. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Ezt, inkább a genetika végett mondják. A mama, a 150 kilójával gurul, van esély, hogy egy idő után, a lánya is gurulni fog.
2017. jún. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nem hiszem. Mármint a csaj anyjával nyilván vannak bajok, de ettől függetlenül még a lánya láthatott jobb példát más nőktől a családban, iskolában, baráti körben.

Nagyon személyiségfüggő is a dolog, lehet, hogy a lány jóban van az anyjával, de nem hasonlít rá viselkedésben, lehet inkább az apjára hasonlít.


Azzal semmit nem veszítesz, ha megismered, aztán majd látod, milyen, ha nem tetszik, leépíted.

2017. jún. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A genetika sem ilyen egyszerű. Anyám hízékony, apám nem, mi tesómmal mindketten apánkat örököltük ezen a téren.
2017. jún. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Ezt arra értik, hogy mivel az anyja nevelése, jó eséllyel, a lány hasonlítani fog rá (mint ahogy a csajod is hasonlít anyura, mivel fenn hordja az orrát). Van benne igazság, aki anyámat megismeri, jól jár velem. Bátyám meg pl jobban megnézhette volna az anyósát.
2017. jún. 20. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos vannak, akiknél igaz, de nem szabad ennyire felszínesen ítélkezni.
2017. jún. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy anyuka tiniként ribisen viselkedett,de megházasodott és már nem viselkedik így. Nem hiszem,hogy ez alapján kellene megítélned az anyját,az hogy az anya jár körmöshöz és ékszert hord ,esetleg figyel a külsejére nem tudom miért megvetendő? Ha nem figyelne magára az jobb lenne? Lehet,hogy gyerekként csúfolták és most ezzel kompenzál. Ezt azért mondom,mert engem is általánosban csúfoltak ezért középsuliban minent elkövettem,hogy ez ne fordulhasson elő, smink,sport,divatos ruhák,póthaj. Külső szemlélő biztos azt gondolta,hogy mekkora egy beképzelt ribi vagyok akit más nem érdekel csak a külseje, de belül egy önértékelési zavarral küszködő kislány voltam.
2017. szept. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!