Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennetek ha foglalkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek ha foglalkozni akarnatok egy lannyal de az anyja fel akarna titeket jelenteni?

Figyelt kérdés

A sztori a kovetkezo.


16 eves voltam akkor, a fiu akkor 28.

Foglalkozni akartunk egymassal, de volt egy cirkusz es a fiu abban a tudatban volt hogy anyam elakarja vitetni meg fel akarja jelenteni.

Azt mondta majs keres 5 honapja semmi. Azota en betoltottem a 17 et ő a 29 et.

Van egy olyan erzesem hogy fel, utolag en megtudtam hogy nem is az en anyam akarta feljelenteni. Mondtam neki, de szeeintem nem hitte el.....


Na most, van egy olyan erzesem hogy azt varja hofy betoltsem a 18 at , de ő arra nem gondol hogy mivan akkor ha addigra lesz nekem mas?


Fiuk??????


2017. márc. 25. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
28 evesen azert lehetne mar annyi esze, hogy nem kovet el buncselekmenyt ezzel...
2017. márc. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, szerintem ez a srác csak valami kifogást keresett, mert időközben meggondolta magát. Hiszen:

- 16 éves lánnyal, a beleegyezésével már akármilyen szexuális tevékenységet lehet folytatni

- ez alapján anyukád mégis miért akarta volna feljelenteni? ennek semmi alapja nincsen

- honnan értesült volna erről a srác?

- anyukád mit mond amúgy erről az egészről?


"de ő arra nem gondol hogy mivan akkor ha addigra lesz nekem mas?"

Ne haragudj, de ha öt hónapja azon kattogsz, hogy miért nem keres, akkor nem valószínű, hogy egyhamar lesz neked más. Nem igazán értem, mit akarsz egy 28 éves "férfitől", aki ennyire nem megbízható.

2017. márc. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Beleszerettem, nem kell mas eddig se kellett a 17 ev alatt senki ezutan még ugyse fog.


Ebben amugy sincs semmi buncselekmeny , ha anyam fel is akarna jelenteni akkor se lenne semni baja. Szerintem van rendorsegi ugye es azert fel ennyire.


Tudom hogy akart engem , olyan rossz most ez hogy en is akartam ot o is engem es ez lett belole...

Mindegy en varok, nekem nem kell senki. De ezek utan hogy lennek vele hogy ilyen? Honapokig nem keres, ezek szerint nem nagyon erdekli mivan velem en meg haldoklok

2017. márc. 25. 19:52
 4/5 A kérdező kommentje:
Anyam semmit nem mondd mivel nem ő volt, nem tud errol a fiurol.
2017. márc. 25. 19:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, de ha azóta se kép, se hang, akkor nem hinném, hogy 29 évesen arra vár egy évet, hogy te betöltsd a 18-at.
2017. márc. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!