Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem érdeklődik. Mi lehet az oka?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érdeklődik. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Társkeresőn megismertem egy srácot. Ő irt rám, azt állitja szimpatikus vagyok neki. Viszont az összes beszélgetésünk olyan mintha vallatás lenne, én kérdezek, ő válaszol. Ő sosem kérdezősködik felőlem, plusz nem valami hosszan fejezi ki mondandóját. alig ir valamit és folyton eltűnik. 21/L

2017. jún. 19. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Szimpatikus vagy, de van nálad szimpatikusabb. Ez ezt jelenti.(tapasztalat)
2017. jún. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fent vagy a polcon.
2017. jún. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Az nem lehet hogy esetleg számítógépen játszik? És azért tűnik el meg azért ír ritkán?
2017. jún. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző kettő írta. Lehet csak nem akar megsérteni, de az is lehet, hogy talált valaki mást akivel jobban elvan és ha az mégsem jön össze te még ott lehetsz. Sajnálom 21F
2017. jún. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Gondolom, azért regisztrált társkeresőre, mert akar egy barátnőt. Na, akkor ismerkedni kell, nem LoL-ozni meg egyéb játékokat űzni, miközben ír a csaj.


Szerintem egyébként felejtős a pasi. Számodra nem unalmas, hogy semmit sem tudsz meg róla, maximum alap dolgokat?


Hagyd.


21/L

2017. jún. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta utálja a társkereső oldalakat, azért járt fel ritkán. Na most átmentünk messengerre, de ott is ugyan ez a helyzet...
2017. jún. 20. 10:12
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2017. jún. 20. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!