Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm folyamatosan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm folyamatosan a barátomról érdeklődik mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem olyan régóta jöttünk össze, de barátnőm minden lépésünkről tudni akar szinte. Itt gondolhatnék arra hogy miattam teszi mert félt de nem.. Még jópár éve ez a fiú nála is próbálkozott csak ő elhajtotta azzal az indokkal hogy "nem jön be neki"

Viszont amióta megemlítettem ki az én kiszemeltem folyamatosan róla beszél hogy "nála is próbálkozott" stb..


2017. febr. 20. 00:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg örül a valagának, hogy valaki akit ő elutasított, most egy barátnőének tetszik. Hagyd rá, nem kell beszélgetni vele erről. Annyi a lényeg hogy ti boldogok vagytok.
2017. febr. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

azt hiszi, hogy ő volt a ló és te vagy a szamár :'D


De ezt egy percig se hidd el. Velem is volt olyan, hogy tetszett ránézésre egy lány, mert nőies volt és szépen dobálta a haját, meg nevetett és mosolygott... Aztán mikor visszautasított, akkor hagytam.


Pár hónapra rá már tudtam, hogy amúgy üres és nem is érdekel valójában, de akkor észre vettem a CSENDES kék szemű csinos barátnőjét, akivel egyre többet beszélgettünk, és ő tényleg jó beszélgető partner volt. tényleg tetszett. stb. Aztán azt hitte, hogy a közelébe akarok férkőzni, meg hogy nincs ló jó a szamár stb.


ezek mind egoista képzelgések voltak. kamuk. pont nem érdekelt már az első lány. Addigra felismertem az igazi értéket.


Hidd el van ilyen, és a barátnőd meg egy idióta.

Ismerek ilyen lányokat, akik folyton ezen pörögnek és nehéz velük együtt élni, működni, vagy egy légtérben lenni :)

Legalábbis máson látom, hogy mennyire felcseszi az agyát. Szerencsére engem szórakoztat a pletyka fészek csicsergő madárka, mert könnyű túl járni az eszén, és csak mosolygok türelmesen :) Tégy így te is :)

2017. febr. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak a közhely jut eszembe: akinek ilyen jó barátai vannak, annak nem kell ellenség.
2017. febr. 20. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!